شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 779
فناوریهایی که توسط اپل منسوخ و باعث پیشرفت تکنولوژی شد
شرکت اپل در زمینه‌ی تلفن‌های هوشمند و دنیای تکنولوژی تحول بسیاری ایجاد کرده است؛ به‌طوری‌که با نوآوری‌های این شرکت بسیاری از تکنولوژی‌های قدیمی منسوخ شده‌اند.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]خواه از طرفداران اپل باشید یا نه، استدلال و بحث کردن در مورد تصمیمات جسورانه‌ی این شرکت در برخی از زمینه‌ها کاری سخت و دشوار است؛ زیرا آن‌ها تصمیماتی بودند که سال‌ها قبل کسی جرئت اجرای آن‌ها را نداشت.
این مجموعه شامل پورت‌ها و
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 904
با استفاده از قانون پارتو یا 80/20 در کسب و کار خود پیشرفت کنید
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بر اساس نظریه‌ی قانون پارتو یا ۸۰/۲۰، حدود ۸۰ درصد از خروجی مفید کار، از ۲۰ درصد از تلاش‌های افراد به‌ دست می‌آید.
[align=justify]هر مالک کسب و کاری تلاش می‌کند در تجارت خود موفق باشد. اما در برخی مواقع، به‌عنوان یک مدیر، با حجم زیادی از کارها و وظایف روبه‌رو می‌شوید که شما را خسته می‌کنند. در این مواقع نیاز است که یک قدم به عقب بردارید و با نگاهی به برنامه‌های کاری، اولویت‌های وظایف خود را ت
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 630
پیشرفت هما بر فراز آسمان آبی
سلام
به همه دوستان گلم ، امروز چه خبراآآآ؟؟؟؟خرید های عیدتون رو انجام دادید، من که هنوز وقت نکردمپول نیست که ، اوضاع یه جوریه که همه چیز واقعا گرونه
راستی با نزدیک شدم به تعطیلات عید باید پیشاپیش عید رو هم به همتون تبریک بگم :shy: :shy:الان میخوام در مورد شرکت های هواپیمایی هما براتون مطلب بزارم.
امروزه صنعت هوایی یکی از ارکان مهم هر دولتی بشمار می‌رود که نقش تعیین کننده‌ای در جابجایی مسافران و همچنین سودآوری اقتصادی دارد. در کشور ما نیز در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی
نویسنده: eh3an2010 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 567
نکات مهم در پیشرفت طراحی سایت
نکات مهم در پیشرفت طراحی سایت
امروز مقاله ای در اسپیناس به آن خواهیم پرداخت در مورد چگونگی پیشرفت طراحی سایت ها است .
با هم به نکات زیر توجه می کنیم:

اسکرول طولانی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[color=#222222][size=small][font=IRANSans-web]بیشتر افراد برای وبگردی از طریق تلفن همراه یا تبلت وارد دنیای مجازی می
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 489
نقش هنر مذاکره در پیشرفت کسب و کار
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


هدف از مذاکره، رسیدن به یک توافق نهایی است که دو طرف را به نقطه‌ی رضایتمندی برساند. مذاکرات قوی می‌توانند اهرمی عالی برای پیشرفت کسب‌وکار باشند.

میک جگر و کیت ریچاردز در متنِ آهنگ «همیشه نمی‌توانید هرچه را که می‌خواهید داشته باشید» می‌نویسند: شما نمی‌توانید همیشه هرچه را که می‌خواهید به دست آورید؛ ولی می‌توانید به چیزی که نیاز دارید، برسید.

جملات معروف زیادی در مورد برنده شدن و باختن، شکست و پی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 509
برای پیشرفت گاهی نیاز است به دیگران بی توجه باشید
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شاید خیلی از افراد حوزه کسب و کار برای پیشرفت خود به دنبال گوش کردن حرف اطرافیان باشند. ولی همیشه این روش نمی تواند به شما کمک کند.
در دنیای کسب و کار بهتر است گوش‌های خود را تیز کنید و حرف‌های متفاوت را بشنوید، ولی هر حرفی ارزش شنیدن ندارد و ممکن است شما را از مسیر موفقیتتان دور کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با یک ماجرا این موضوع را برای شما توضیح دهیم.

صدای به‌شدت حیرت‌آور و تکان‌دهنده‌ای بود، مجبور
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 249
انجام فعالیت های خیریه برای پیشرفت شرکت
[align=justify]تقویت فرهنگ مبتنی بر اعطا کردن و دریافت ثمره متناسب با آن در یک شرکت می‌تواند در نهایت به تقویت خود آن کسب‌وکار منتهی شود.
جاستین گری، کارآفرین و مشاور کسب و کار در مقاله‌ی اخیر خود در مجله‌ی INC،در مورد مزایای فعالیت‌های انسان‌دوستانه برای شرکت‌ها نوشته است: امروزه توسعه و به‌کار‌گیری خیریه در دنیای کسب‌وکار تبدیل به یک گرایش عمومی شده است. در واقع این کار همانند مسابقه‌ای برای شناساندن شرکت‌های ناشناس به مردم در زمان خاص است. من بعید می‌دانم کسی اعطا کردن را ایده بدی بداند. اما
نویسنده: sadegh001 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 235
روشهای جبران شکست در زندگی
[align=justify]کمتر کسی است که شکست در زندگی را تجربه نکرده باشد. مردم در زندگی هم شکست و هم ضربه می‌خورند. معمولاً وقتی شکست می‌خوریم به نظر می‌رسد نمی‌توانیم ببینیم چرا این اتفاق افتاده است.

به‌هرحال شکست در زندگی جزئی از تکامل است، به ما کمک می‌کند رشد کنیم، بالغ شویم و درک عمیق‌تری ازآنچه می‌خواهیم و علت آن را داشته باشیم. اگر این‌طور باشد که در هر تلاش خود موفق باشید مغرور و خودخواه می‌شوید. شکست در زندگی به ما کمک می‌کند به شخص بهتری تبدیل شویم، ذهنیت خود را گسترش داده و قلب‌های خود را
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 247
عضویت در شتاب‌دهنده ها،ابزاری مناسب برای پیشرفت سریع استارتاپ
استارتاپ‌ها معمولا با پیوستن به شرکت‌های شتاب‌دهنده، می‌توانند بهبود چشمگیری در عملکرد خود ایجاد کنند.
شما صاحب یک استارتاپ هستید، ولی هنوز در نقطه‌ای قرار دارید که می‌توانید از مشورت، هدایت و کمی سرمایه استفاده کنید. این موقع همان زمانی است که درمورد شتاب‌دهنده‌های سراسر کشور اخباری می‌شنوید. درواقع این شتاب‌دهنده‌ها برنامه‌هایی سه تا چهار ماهه پیشنهاد می‌دهند تا شما را به اهداف کوتاه‌مدت برسانند.

[align=justify]اگر هنوز هم در مورد رفتن به‌سوی ا
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 232
پیشرفت زنان در کسب و کار با زبان قدرت
یکی از رفتارهای اشتباه زنان که مانع پیشرفت آن‌ها می‌شود، صحبت کردن با زبان ضعف و عدم وجود اعتمادبه‌نفس در انتخاب کلمات است.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]به‌عنوان یک زن، قطعا تاکنون مواردی را تجربه کرده‌اید که از موضع ضعف سخحن بگویید یا حتی پیش از تمام شدن حرف، از ایده‌ی خود عذرخواهی کنید. به‌عنوان مثال به این عبارت توجه کنید: «البته شاید نظر من اشتباه باشد؛ اما...». قطعا چنین ابراز نظری نشان‌دهنده‌ی ضعف شما است و