شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 144
پی پال یا مستر کارت کدام یک برای ایرانی ها بهتر است؟
استفاده از سرویس های پرداخت اینترنتی جهانی برای ایرانیان همیشه با مشکلاتی همراه بوده است. تحریم های یک جانبه امریکا باعث شده است تا این شرکت ها از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری کرده و به همین منظور برای کار با این سیستم ها نیاز به استفاده از سیستم های واسطه داشته باشیم. بیت مهر نیز نقش همین واسطه را در این میان بازی می کند و از طریق این وب سایت نیز می توانید درخواست افتتاح حساب پی پال و یا درخواست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا مجازی نیز داشته باشید. 
بیت
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 102
تفاوت پی پال و مستر کارت در پرداخت ها
یکی از جنبه های تفاوت پی پال و مستر کارت در نحوه افتتاح و ساخت حساب است. برای اینکه از خدمات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بتوانید استفاده کنید ابتدا باید یک حساب بانکی در یکی از بانک های معتبر جهان که توانایی صدور مستر یا ویزا کارت دارند، داشته باشید.
بعد از اینکه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادر شد کا
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 93
خرید بیت کوین با پی پال
این روش خرید توسط اکثر سایت های داخلی و خارجی انجام می پذیرد. شما هم این امکان را دارید که با تهیه یک حساب پی پال از این روش اقدام به خرید بیت کوین کنید. اگر قصد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با پی پال از یک صرافی خارجی را دارید، باید بدانید که برای خرید با این روش باید حسابی خارجی داشت. با توجه به شدت تحریم ها، صرافی های خارجی به محض اطلاع از هویت شما حسابتان را مسدود و سرمایه شما را بلوکه می کنند.کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده