شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 712
راه‌اندازی voip و مزایای نامحدود آن در شبکه چیست؟
در چند سال اخیر با گسترده شدن فناوری‌های دیجیتالی و نقش پررنگ آن در افزایش بازدهی شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف، راه اندازی voip نیز مورد استقبال بسیاری از سازمان‌ها قرار گرفته است که در این مقاله قصد داریم به بررسی امکانات و مزایای آن بپردازیم.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در چند سال اخیر با گسترده شدن فناوری‌های دیجیتالی و نقش پررنگ آن در افزایش بازدهی شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف، راه اندازی voip نیز مورد استقبال بسیاری از سازمان‌ها
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 454
قابلیت تماس VoIP به‌ Google Voice اضافه شد
سرویس تماس صوتی گوگل با نام Google Voice یکی از سرویس‌های مشهوری بوده که توجه کمتری به آن شده است. کاربران از ماه‌ها پیش منتظر اضافه شدن قابلیت تماس VoIP یا همان تماس تحت پروتکل شبکه اینترنت در سرویس گوگل ویس بودند که حدود یک سال پیش، وارد فاز آزمایشی بتا شد. از آن زمان تاکنون، گوگل اطلاعات زیادی از روند آزمایش‌ها پیرامون سرویس خود منتشر نکرد، اما یک توییت جدید از یکی از کارمندان شرکت، اضافه شدن قابلیت تماس بر بستر IP را در آینده‌ی نزدیک نوید داد.

نویسنده: کامران نیابتی - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 142
تلفن های ویپ yealink
برند یالینک(Yealink) برندی جهانی است که در زمینه تولید ارتباطات ویدیویی و ارتباطات صوتی فعالیت دارد. محصولات این برند مطابق با فناوری ویپ بوده و به شما امکان می‌دهد تا ارتباطات تلفنی و تصویری خود را بر بستر اینترنت و خطوط آی‌پی برقرار کنید.

[color=#48514f][size=medium][font=YekanBakh, arial]محصولات Yealink با کیفیتی عالی طراحی شده و استفاده از آن‌ها بسیار راحت و کاربر پسند می‌باشد. در این نوشتار قصد داریم تا مزایا و ویژگی‌
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 74
چه کسب و کارهایی به خدمات ویپ نیاز دارند؟
کسب و کارهای مدرن و جدید عموما به خدمات نوین و ارزان قیمت نیاز دارند، چرا که یکی از راه‌های پیشرفت هر کسب و کاری را می‌توان استفاده از خدمات نوین در نظر گرفت. خدمات ویپ به دلیل سادگی دسترسی و همچنین قیمت تمام شده مناسب یکی از بهترین و عالی‌ترین خدماتی است که شرکت‌های مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند. در حالت کلی می‌توان گفت کسب و کارهای زیر به خدمات ویپ نیاز دارند.
  • شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچکی که نیاز به صرفه جویی
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 66
مزایای ویپ و کاربردهای آن
Voip یا Voice Over IP را می‌توان یک انقلاب در صنعت مخابرات دانست. اگر نمی‌دانید ویپ چیست می‌توانید مقاله مربوط به خدمات ویپ را در وبسایت ترازنت بخوانید. امروزه در سازمان‌ها و شرکت‌های نسبتا بزرگ استفاده از ویپ یک انتخاب نیست بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است!


[color=#0c0c0c][size=medium][font=IranYekan]اگر هنوز به درستی با کاربردهای ویپ آشنا نیستید و قصد استفاده از آن‌ها را ندارید مم