شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1144
نتیجه رقابت اندروید ، ios و ویندوزفون را ببینید!
تلفن های همراه از اولین زمان ورود خود به بازار توانستند راه های ارتباطی میان مردم را برای همیشه تغییر دهند. در سال های اخیر با ورود تلفن های همراه هوشمند به زندگی مردم، زندگی روزانه برای همیشه تغییر کرد. در حال حاضر شرکت های بسیاری در سراسر جهان به تولید انواع تلفن های هوشمند مشغول هستند اما تعداد سیستم عامل های استفاده شده توسط این شرکت ها محدود به سه سیستم عامل اصلی می شود. در حال حاضر سه سیستم عامل اندروید ، iOS و ویندوزفون به ترتیب بیشترین سهم بازار تلفن های همراه هوشمند را در اختیار دارند.
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1321
زنگ خطر برای ویندوزفون به صدا در آمده؛ آیا این پلتفرم می تواند به ح
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

با اینکه سیستم عامل دسکتاپ مایکروسافت یا همان ویندوز روز به روز محبوب تر شده و گستره استفاده از آن وسیع تر می گردد ، اما آمارها نشان می دهد که به همان میزان پلتفرم موبایل این شرکت که به ویندوزفون یا ویندوز موبایل معروف است، به شدت روبه زوال است.علیرغم تمام تلاش ها و تبلیغات مایکروسافت برای افزایش محبوبیت ویندوزفون ، این سیستم عامل هیچگاه نتوانسته در مقابل اندروید و iOS قد علم کرده و جایگاه مناسبی در بازار را از
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 922
سهم بازار ویندوزفون در سال 2020 به 0.1 درصد خواهد رسید
اگرچه شرکت IDC چشم‌انداز نسبتا خوش‌بینانه‌ای درباره ویندوز برای تبلت‌ها دارد، اما چنین دیدگاهی نسبت به ویندوزفون وجود ندارد. IDC هنوز امیدوار است که طی ۴ سال آینده بازار گوشی‌های هوشمند، رشد آهسته‌ای را تجربه کند. انتظار می‌رود بازار با توجه به نیاز به جایگزینی گوشی‌های موجود با گوشی‌های جدیدتر، بزرگ‌تر شود.

[align=justify]انتظار IDC بر آن است که بازار گوشی‌های هوشمند تا سال ۲۰۲۰ رشد آهسته‌ای را تجربه کند. این رشد، در اثر یافتن کاربران جدید در بازار گوشی‌های هوشمند اتفا
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1086
دانلود تلگرام

 دانلود تلگرام برای اندروید | Telegram for Android

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 دانلود تلگرام برای آی او اس | Telegram for ios

[align=justify]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/al
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 722
ناراحتی کاربران ویندوزفون از قابلیت لینک شدن آیفون به ویندوز ۱۰
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]کاربران آیفون هم‌اکنون می‌توانند مانند کاربران اندروید، گوشی‌های خود را به کامپیوترهای ویندوز ۱۰ متصل کنند. این مسئله خشم طرفداران ویندوزفون را برانگیخته است.
طرفداران ویندوزفون چندی پیش در واکنش به ارائه‌ی قابلیت جفت شدن اندروید و ویندوز ۱۰، جو بلفیوره مرد شماره‌ی یک ویندوزفون را در توییتر به باد انتقاد گرفتند.اما بلفیوره در پاسخ به این انتقادها، اعلام کرد که مایکروسافت از پلتفرم موبایل خود متن
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 373
مرگ ویندوزفون رسما توسط مایکروسافت تایید شد؛ ویندوز10 موبایل آپدیت نمی‌شود
اگرچه تا به امروز مایکروسافت هیچ‌گاه مرگ ویندوز فون را به صورت رسمی اعلام نکرده بود، اما حالا جو بلفیوری (Joe Belfiore) از عدم تمرکز روی ویندوز 10 موبایل خبر داده است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در شرایطی که بسیاری از کاربران قدیمی امیدوار بودند مایکروسافت پلتفرم خود را با قابلیت‌های جدید به‌روز کند، اما حالا این سیستم عامل وارد فاز سرویس‌دهی شده و سازندگان، دیگر برنامه‌ای برای توسعه نرم افزار یا سخت افزارهای جدید برای ویندوز 10 موبا
نویسنده: sadegh001 - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 446
جاه طلبی مایکروسافت و نابودی ویندوزفون
گوشی‌های هوشمندی که از سیستم‌عامل ویندوزفون ۷.۵ یا ۸ استفاده می‌کنند، از این پس دیگر قادر به دریافت اعلانات نخواهند بود.

بر هیچکس پوشیده نیست که تجارت موبایل مایکروسافت و جاه‌طلبی این شرکت برای حضور در این حوزه به پایانِ راه رسیده است. آخرین نسخه‌ی موبایلی سیستم‌عامل ویندوز که با نام ویندوز ۱۰ موبایل شناخته می‌شود، اکنون تنها به دریافت به‌روزرسانی‌هایی با محوریت وصله‌های امنیتی بسنده کرده است.
[align=justify]با این وجود، مایکروسافت در مطلبی جدید، از حذف یکی از ویژگی‌ها
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 256
مدیر اجرایی سابق مایکروسافت، اپراتورها و تولیدکنندگان را مقصر شکست ویندوزفون می‌داند
[align=justify]برندن واتسون، مدیر ارشد واحد ویندوزفون مایکروسافت، همراهی نکردن اپراتورها و تولیدکنندگان را باعث شکست ویندوزفون می‌داند.

بی‌شک بسیاری از کاربران سابق ویندوزفون، معضلی به اسم «App Gap» یا شکاف بین تعداد و کیفیت اپلیکیشن‌های پلتفرم ویندوزفون و سیستم‌های عامل رقیب را باعث شکست پلتفرم محبوب خود عنوان خواهند کرد. حال برندن واتسون، مدیر ارشد واحد ویندوزفون بین مارس ۲۰۱۰ تا فوریه‌ی ۲۰۱۲، این باور را با انتشار چند توییت رد می‌کند، واتسون مسئولیت «مدیریت محصول پلتفرم توسعه