شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 829
هوش مصنوعی وارد مغز انسان می‌شود
[align=justify] «در آینده انسان‌ها مبتنی بر هوش مصنوعی تصمیم‌گیری می‌کنند و هر گامی که برداشته می‌شود، با درایت هوش مصنوعی به انجام می‌رسد.»

این پیش‌بینی‌ای بود که «رِی کورزوِیل» مدیر مرکز مهندسی گوگل چندی پیش در جریان سخنرانی خود در کنفرانس Exponential Finance نیویورک انجام داد. او پیش‌بینی کرد که در دهه 2030 انسان چندگانه می‌شود و مغز انسان به صورت مستقیم با سیستم پردازش ابری ارتباط برقرار می‌کند. در سیستم پردازش ابری هزاران رایانه پیشرفته موجود هستند و این رایانه‌ها سطح کنونی هوش م
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1267
چرا ایمیل های ارسالی من وارد پوشه اسپم می شود؟
ایمیل بخش بزرگی از کسب و کار روز مره میباشد. ایمیل شامل دو بخش ارسال و دریافت میباشد. همه ما ایمیل های الکترونیکی از مردمی که هیچ شناختی درباره آنها نداریم دریافت می کنیم و آنها از ما درخواست اطلاعات در مورد انجام کسب و کار ما را می کنند. متاسفانه همه پاسخ های ما به ایمیل همیشه به دست طرف دوم نمی رسد و ایمیل ارسالی بعضی وقت ها به طرف مقابل نمی رسد.
[align=justify]
یکی از خسته کننده ترین موارد در مورد ایمیل این است که شما ایمیلی از کسی دریافت می کنید که او برنامه ایمیل خو
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 848
پاک کردن کلیه اطلاعات ios پس از 10 بار اشتباه وارد کردن رمز عبور
[align=justify]یکی از قابلیت‌های ویژه‌ای که در سیستم‌عامل iOS (مخصوص دستگاه‌های شرکت Apple) وجود دارد و بسیاری از کاربران از آن بی‌خبر هستند، قابلیت پاک کردن کلیه اطلاعات دستگاه پس از 10 بار اشتباه وارد کردن رمز عبور است. در صورتی که اطلاعات مهمی را بر روی دستگاه خود دارید و این احتمال را می‌دهید روزی دستگاه‌تان دزدیده شود، این قابلیت می‌تواند باعث شود تا اطلاعات به صورت خودکار پاک شده و در اختیار دیگران نیفتد. در این ترفند به معرفی نحوه‌ی انجام این کار می‌پردازیم.

[align=center][img]http://
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 707
گلکسی اس 8 با بررسی چهره می‌تواند به حساب کاربری افراد در وب‌سایت‌ های مختلف وارد شود
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یکی از قابلیت‌های گلکسی اس ۸ امکان ورود به حساب کاربری وب‌سایت‌های مختلف افراد با اسکن چهره است. علاوه بر این می‌توانید با اپلیکیشن S Health با  پزشک مورد نظرتان صحبت کنید.

قابلیت تشخیص چهره‌ی گوشی‌ هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس فقط به باز کردن قفل دستگاه محدود نمی‌شود. در واقع کاربران می‌توانند با استفاده از ویژگی تشخیص چهره‌ی این گوشی‌های هوشمند به حساب‌های کاربری آنلاین خود لا
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 388
چگونه فرهنگ صحیح خوابیدن را وارد شرکت کنیم
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اغلب رهبران کسب‌و‌کار قادرند کارهای خود را بدون نیاز به خواب کافی انجام دهند؛ اما نباید انتظار چنین رفتاری از کارمندان خود داشته باشند.
کارمندان یک شرکت زمانی که احساس کنند تمام برنامه‌های زندگی‌شان توسط ساعات کاری اداره می‌شود، دچار فرسودگی می‌شوند. چه عواملی دست به دست هم می‌دهند تا کارمند چنین احساسی داشته باشد؟ طبق معمول همه چیز از بالا آغاز می‌شود. اگر شما به‌عنوان یک رهبر انتظار داشته باشید کارمندانتان
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 297
انتقال کاربرانی که با موبایل وارد سایت شده اند به صفحه دیگر
شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواید وقتی کاربری با گوشی تلفن همراه وارد سایت شما شد اونو به یک آدرس دیگه منتقل کنین و در واقع نخواین که نسخه ریسپانسیو سایت رو مشاهده کنه

اینکار با چند دستور ساده php امکان پذیره و شما به راحتی میتونین کاربر رو به آدرس دلخواه تون منتقل کنین.

در php با دستور زیر میتونین اطلاعات کاربر رو دریافت کنین:

*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *

[align=justify]برای مثال اطلا
نویسنده: nikanmohajerat - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 75
انتخاب محل سکونت مناسب برای مهاجران تازه وارد به کانادا
همیشه مهاجران تازه وارد به کانادا، برای انتخاب کردن محل سکونت خود تردید دارند. اکثرا با توصیه دوستان و آشنایان، منطقه ای که نزدیک به آنها باشند را برای زندگی انتخاب می کنند. 
بعضی از افراد هم ترجیح می دهند در مناطقی زندگی کنند که ایرانیان بیشتری در انجا وجود داشته باشد.
منطقی به نظر می رسد که اگر محل سکونت، با محل کار افراد ارتباط داشته باشد بهتر می باشد. تقریبا همه تازه واردان، هنگام ورود به کانادا شغلی ندارند و اولین چالش آنها پیدا کردن کار است، به همین منظور تا پیدا شدن کار مناسب با