شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1260
تلاش هکرهای آمریکایی برای دستیابی به اطلاعات تسلیحاتی آلمان و فرا
یک روزنامه آلمانی اعلام کرد که هکرهای آمریکایی سعی کرده اند تا به اطلاعات مربوط به سلاح های دفاعی فرانسه و آلمان دست پیدا کنند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، اسنادی که 2 نوامبر 2011 میلادی در اختیار روزنامه بیلد آلمان قرار گرفته است نشان می دهد که هکرهای ناشناس آمریکایی تلاش ناموفقی را برای هک کردن شرکت فضا و دفاع هوایی اروپا انجام داده اند تا به جزییات اطلاعات مربوط به تسلیحات دفاعی آلمان، فرانسه دست یابند.

[align=justify]این روزنامه
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 896
حمله دوباره هکرهای چینی به دولت آمریکا
ظاهرا ماجرای دولت آمریکا و هکرهای چینی پایان ندارد زیرا در آخرین اقدام این هکرها شاهد لو رفتن اطلاعات نیروهای امنیتی آمریکا و یا به عبارت صحیح تر، جاسوسان آمریکایی توسط این هکرها هستیم.


[align=justify]به گزارش ایتنا از رایورز از وب سایت خبر Cnet، هکرهای چینی این بار و در فاصله زمانی بسیار اندکی نسبت به آخرین حمله سایبری خود، یکی از مهم ترین مراکز امنیتی در ایالات متحده را هدف قرارداده و اطلاعات کامل نیروهای سیار امنیتی یا به عبارتی جاسوس های آمریکایی را در اختیار گرفت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1104
حمله سایبری هکرهای ایرانی به اهداف صهیونیستی و عربستانی
[align=justify]یک شرکت امنیت سایبری رژیم صهیونیستی مدعی شد که حملات جدیدی از سوی ایران به اهداف صهیونیستی و عربستانی صورت گرفته است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از تایمز آو اسرائیل، شرکت امنیت سایبری صهیونیستی کلیراسکای مدعی شد که یک موج حملات سایبری به اهداف اسرائیلی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس را شناسایی کرده است.

بنا به ادعای این شرکت سایبری هکرها 40 هدف در اسرائیل و 500 هدف در دیگر کشورها را مورد حمله قرار داده اند. در سرزمین های اشغا
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1098
دسترسی هکرهای چینی به اطلاعات حساس پرسنل نظامی و اطلاعاتی آمریکا
[align=justify]هکرهای چینی با نفوذ به سیستم های دفتر مدیریت پرسنلی آمریکا به داده های خصوصی کارمندان سرویس های نظامی و اطلاعاتی این کشور دست پیدا کرده اند، آمریکا نگران است این داده ها زمینه ساز تهدید و باجگیری از این افراد شود.


به گزارش ایرنا از منابع خبری به نقل از آسوشیتدپرس، روز جمعه (22 خرداد/ 12 ژوئن) گزارش داده شد نفوذگران چینی با هک کردن سیستم های کامپیوتری دفتر مدیریت پرسنلی آمریکا توانسته اند داده های حساس و مهم مرتبط با مدارک و ' تاییدیه های امنیتی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1061
حمله هکرهای سوری به وب سایت ارتش آمریکا
[align=justify]هکرها در اعترا ض به حمایت واشنگتن از پیکارجویانی که با دولت سوریه می جنگند، سایت رسمی ارتش آمریکا را هک کردند.

به گزارش سرویس دیگر رسانه های خبرگزاری شبستان به نقل از پرس تی وی؛ در پی حمله هکرها، روز دوشنبه (18 خرداد) ورود به سایت رسمی ارتش آمریکا، امکان پذیر نبود.

صفحه ای در توئیتر به نام «ارتش الکترونیک سوریه» اعلام کرد که سایت ارتش آمریکا را هک کرده است.

هنگام ورود به سایت ارتش آمریکا پنجره ای باز می شود که بر روی آن نوشته شده است «ارتش
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 939
حمله هکرهای ناشناس به شبکه اطلاعاتی پارلمان آلمان
[align=justify]سخنگوی پارلمان آلمان اذعان کرد که هکرهای ناشناس به سیستم رایانه ای پارلمان آلمان (بوندس تاگ) حمله کرده اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نشریه آلمانی اشپیگل پیش از این اعلام کرده بود که شبکه اطلاعاتی پارلمان آلمان هدف حمله سایبری قرار گرفته است. کارشناسان سایبری آلمان چند روز پیش از این اعلام کرده بودند که هکرهای ناشناس قصد نفوذ به شبکه اطلاعاتی پارلمان آلمان را داشته اند.

این گزارش افزود: کارشناسان آژانس اطلاعات داخلی آلمان موسوم ب
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 981
هکرهای روسی ایمیل های اوباما را خوانده اند
[align=justify]یک روزنامه مشهور آمریکایی به نقل از مقام های رسمی نوشت، هکرهای روسی که سال گذشته به بخش های حساس سامانه رایانه ای کاخ سفید نفوذ کردند، توانسته اند ایمیل های غیر محرمانه رئیس جمهور آمریکا را بخوانند.

روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی نوشت که مقام های کاخ سفید تاکید کرده اند که هیچ مدرکی از این مساله وجود ندارد که ایمیل شخصی باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا هک شده است ولی هکرهای روسی توانسته اند ایمیل های طبقه بندی نشده و غیرمحرمانه اوباما را بخوانند. ای
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 857
حمله هکرهای کشورهای عرب به سایت عارف
[align=justify]در پی حمله سایبری به سایت شخصی محمدرضا عارف، این سایت برای دقایقی هک شده بود که با پیگیری مسئولان فنی این سایت و جلوگیری ازحملات سایبری هکر ها، سایت عارف مجددا به حالت عادی بازگشت.

به گزارش پارس به نقل از ایلنا،مسئولان سایت با محکوم دانستن تصاویر توهین آمیز و اختلاف برانگیز گفته اند که پس از شناسایی منشا این حملات، اقدامات لازم برای پیگیری این مسئله انجام خواهند داد.

در صفحه هک شده سایت عارف این پیام آمده بود که «یمن برای همیشه عرب باقی می مان
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1323
هکرهای روسی از چه روشی برای هک کردن کاخ سفید استفاده کرده اند؟
[align=justify]تا به حال سئوال های زیادی در خصوص نحوه ی هک شدن کاخ سفید و افراد سیاسی مهم توسط هکرهای روسی مطرح شده که محققان امنیتی در FireEye پاسخ این سؤال را می دانند؛ طبق تحقیقات انجام شده این هکرها از اکسپلویت های خاص برای هک استفاده می کنند.

اکسپلویت در حقیقت، نفوذ بر اساس نتیجه گیری و گرفتن خروجی های حاصل از برنامه ها و ابزارها است. به عبارت دیگر اکسپلویت کدی برای سوء استفاده از حفره های امنیتی در برنامه های کاربردی سیستم عامل ها، هسته سیستم عامل ها، وب سرور و در کل نرم افزارهای موجود
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 693
هکرهای گمنام به داعش اعلام جنگ کردند
پس از عملیات های تروریستی خونبار داعش در پاریس گروه آننیموس برای حملات اینترنتی علیه سازمان تروریستی داعش آماده می شود.

شخصی که نقاب سفید بر چهره داشت (پوششی که اعضای گروه هکرهای گمنام برای ناشناخته ماندن استفاده می کنند) در ویدیویی که بر خروجی توییتر قرار گرفت، تصریح کرد: داعشی ها که مسوولیت حملات پاریس را بر عهده گرفته اند حشرات هستند و هکرهای گمنام آنها را از بین خواهند برد.

در حمله جمعه شب پاریس، شش تیراندازی و دو انفجار انتحاری در هفت نقطه پاریس روی داد ک