شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 822
نگران شغل خود نباشید، روی حرفه خود تمرکز کنید
[align=justify]سالهاست که به کارآفرینان میگوییم، زمانتان را نه فقط برای پر کردن سفارشات و ارسال فاکتورها، بلکه برای کسب و کار برنامه ریزی کنید. شعار معروفی برای کارآفرینان همواره این بوده که ” صرف زمان زیادی بر روی کسب و کار به عنوان کار کردن در آن محسوب خواهد شد.”

به عنوان یک کارآفرین به این معنی است که برای برنامه ریزی و فکر کردن درباره آینده باید زمان را به دست گیرید. همیشه خدماتی برای ارسال و تماسی از مشتری برای پاسخ دادن وجود دارد. شما میتوانید تمام این کارها را در تمام طول روز و شب انجا
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1212
باوجود اطلاعات فاش شده ویکی لیکس، نگران استفاده از تلگرام نباشید
در بین تمامی اطلاعات فاش شده توسط ویکی لیکس از ابزارهای سیا، شاید مهم‌ترین آن‌ها امکان هک تلگرام، واتساپ و نرم‌افزارهای مشابه باشد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

فاش شدن ابزارهای هک سیا توسط ویکی لیکس یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این وب‌سایت بوده است. در مدرک ۹۰۰۰ صفحه‌ای منتشرشده، شاید مهم‌ترین نکته امکان نفوذ سیا به تلگرام، سیگنال، واتساپ و ابزارهای مشابه باشد؛ اما اگر شما از این اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنید باید به
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 210
آیا باید در مورد آسیب پزیری xss نگران باشیم
XSS که مخفف (Cross site Scripting) است. یک آسیب پذیر گسترده است که بر روی بسیاری از برنامه های وب تاثیر می گذرد. خطر XSS به این صورت است که به هکرها و مهاجمان اجازه می دهد محتوایی را به یک وب سایت (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#2d2d2d][size=small][font=koodak]) تزریق کنند و نحوه نمایش آن را تغییر دهد و ه