شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 876
گوشی خود را با یک نوشیدنی خنک شارژ کنید
پروژه‌ی One Puck یک کیک‌استارتر تازه است که می‌کوشد راهکاری نوآورانه برای شارژ گوشی‌های هوشمند تلفن همراه را از طریق مهار کردن نیروی گرمایی نوشیدنی‌های سرد و گرم فراهم کند. این دستگاه را می‌توان یکی از عجیب و غریب‌ترین ابزارهای ذخیره جهان دانست که یکی از کاربردی‌ترین نمونه‌های تولیدی شرکت Epiphany نیز هست.

[align=center] [عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
 
 
[size=small]One Puck نه تنها می‌تواند نوشید
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 661
چرا قهوه نوشیدنی محبوب دنیا شد
سلام به همه دوستان و عزیزان مطالب خیلی خوبی رو به اشتراک گذاشتید. لطفا در مورد  طبخ و آشپزی کشور های امریکای جنوبی اگه مطلبی دارید بزارید.

[align=justify]قهوه و چای دو تا از نوشیدنی هایی هستند که تقریبا امروز سرتاسر دنیا هر روزه توسط مردم مصرف می شوند، علت استفاده از این نوشیدنی ها سرحال آوردن آدم هاست، چای و قهوه به خاطر داشتن کافئین موجود انرژی زیادی را به طرز سریع وارد بدن می کنند، و خواب را از سر آدم می پرانند، خرید قهوه و چای نیز در تمام دنیا بسیار مرسوم بوده و مرد
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 919
قهوه بههترین نوشیدنی ها
سلام بر همگی ؛دوستان و اعضای انجمن
امیدوارم حالتون خوب باشه.میخوام براتون در مورد تاثیر قهوه بر متابولیسم بدن مطلب بزارم.

[size=small][font=IRANSans]همه ما درباره قهوه زیاد شنیده ایم، منظورمان البته ویژگی و ضررهای آن است. قوه نوشیدنی محبوب اکثر مردم دنیاست که در کشور ما نیز کم طرفدار ندارد. درباره قهوه باید نکاتی را بدانید که ما در ادامه می خواهیم به این موارد اشاره کنیم. با ما همراه باشید. شما باید بدانید که یکی از پرطرفدارترین های دمنوش گیاهی در اروپا انگلیس ها هستند، آنها بخش قابل توجهی ا