شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 208
تاثیر مصرف مربای به در زنان باردار برای زیبایی چهره نوزاد
میوه به حاوی قند، فیبر، پروتئین، پکتین و مواد معدنی مانند منیزیم، آهن، کلسیم، سدیم، پتاسیم و انواع ویتامین‌های A ، C ، D و گروه ویتامین‎‌های B مانند B۱، B۲، B۳، B۶ و B۱۲ بوده؛ میوه به خام قابض و ضد اسهال است در حالی که مصرف مربای به همراه با عسل یا شکر موجب رفع یبوست و نفخ شکم می‌شود.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مهم‌ترین خواص مربای به
  • مصرف این مربا نقش موثری در تقویت معده و قلب دارد.
  • مربای بِه برای مبتلای
نویسنده: soli22 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 47
تولد نوزاد با اصلاح ژنتیکی
دکتر هه جیانکوی سال قبل ادعا کرد که توانسته به تولد نخستین نوزادان اصلاح ژنتیکی کمک کند. دکتر هه، سال گذشته در دومین نشست بین‌المللی ویرایش ژنوم انسان در هنگ‌کنگ شرکت کرد و از تحقیقاتش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#333333][size=small][font=IRANSans, Tahoma] وی بعدا در مص
نویسنده: nazli44 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 53
قرمزی جای واکسن نوزاد
قرمزی و ورم بعد از واکسن نوزاد که اغلب با درد نیز همراه است، از روز واکسیناسیون تا دو یا سه روز بعد ادامه دارد. این موضوع در کنار سایر عوارض، طبیعی است و معمولا با مصرف قطره‌های استامینوفن یا کمپرس سرد درمان می‌شود. معمولا بعد از تزریق واکسن ب. ث. ژ این ورم در زیر بغل نوزاد اتفاق می‌افتد که بدون خطر است و بعد از دو تا سه روز رفع می‌شود. البته باید توجه داشت که در صورت عفونت و چرکی شدن این ورم، باید فورا به پزشک مراجعه کرد.

[url=https://charbzaban.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b2%d8%a8%