شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 938
چند نقل قول که دید شما را نسبت به پول تغییر می دهد
هر فردی دید خاص خود را نسبت به پول و ثروت دارد اما همواره سخنان افراد باتجربه می‌تواند الهام بخش بوده و دید ما را نسبت به موضوعات مختلف تغییر دهد در این مقاله نگاهی به ۱۴ نقل قول مهم و الهام بخش خواهیم داشت.

"پولدار‌شدن نیاز به تمرکز، شجاعت، دانش، تخصص، تلاش، خستگی‌ناپذیری، تسلیم نشدن و طرز فکر غنی دارد. اگر شما به طور کامل، دقیق و واقعاً متعهد به ایجاد ثروت نیستید، ممکن است موفق نشوید."
[align=justify]منبع: کتاب راز‌های تفکر یک میلیونر اث
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 311
نقل مکان به خانه کوچک تر
اگر در خانه بزرگی با فضای زیاد زندگی می مکنید و فضای اضافه و خالی دارید ، حتما نقل مکان  جابه جایی به یک خانه کوچک برایتان دشوار خواهد بود. اما بعضی اوقات با به وجود آمدن شرایط خاصی و به اجبار می بایست به خانه یا آپارتمان کوچک تر نقل مکان کنید. به عنوان مثال به خاطر نزدیک شدن به محل کار می بایست محل زندگیتان را عوض کنید که خانه ها در آن منطقه گران تر هستند و مجبور به خرید یا اجاره خانه کوچکتر می شوید.
[align=righ
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 337
آشنایی با هایپرلوپ سریعترین سیستم حمل نقل جهان
هایپرلوپ (Hyperloop) نسل جدیدی از حمل و نقل پرسرعت است که ایلان ماسک، بنیان‌گذار و مغز متفکر شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس، با خریداری شرکت هایپرلوپ وان، در راس این طرح قرار گرفته است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در این پروژه عظیم، مجموعه‌ای از کپسول‌ها درون لوله‌هایی قرار خواهند داشت که داخل آن‌ها کاملا خلا یافت می‌شود. در این حالت به جهت عدم هرگونه اصطکاک، می‌توان یک شی را تا سرعت 1220 کیلومتر بر ساعت به حرک
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 140
حمل و نقل عمومی در دبی
[color=#333333][size=x-small][font=Tahoma, Helvetica, sans-serif]دبی، به دلایل بسیاری از جمله: استانداردهای بالای زندگی، سبک زندگی عجیب و غریب با معماری باور نکردنی، طیف وسیعی از گزینه های سرگرمی برای افراد و خانواده ها، آب و هوای فوق العاده و گرم در تمام طول سال در کنار سواحل بکر، به عنوان یک مقصد گردشگری و محل زندگی، در جهان شناخته می شود. مراکز خرید معروف آن، شامل بهترین بوتیک ها و برندهای مختلف سراسر جهان از جمله آسیایی، آمریکایی و اروپایی می باشند. ماشین های فوق العاده لوکس و شیکی را می توا
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 142
نکات جالب و ضروری درباره سیستم حمل و نقل کیش
[img=801x0]http://www.zima.ir/resource/files/cache/attractions-Kish-Titlekish1%5B8e873d5c3eacb5173fe2ea0d43de33e5%5D.jpg[/img]

[font=IRANSans-Light-web]حمل و نقل در کیش دارای ویژگی‌هایی است؛ که آن را کمی متفاوت از سایر شهرهای ایران می‌کند. اگر قصد استفاده از  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  را دارید بد نیست قبل از سفر با سیستم حمل و نقل آنجا آشنا شوید.

[font=IRANSans-Light
نویسنده: eh3an2010 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 139
طراحی سایت حمل و نقل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از موارد بسیار مهم و ضروری در دنیای امروز حمل و نقل می باشد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 حمل و نقل نیز می تواند در این راستا تأثیرگذار باشد.

[color=#333333][font=espinas]اگر به اطراف