شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 745
نظام قیمت گذاری در اینترنت اصلاح می شود
[align=justify]معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: موضوع اصلاح نظام قیمت گذاری برای دسترسی به هر نوع فیلم و ویدئو با سرعت و کیفیت بالا در دستور کمیسیون تنظیم مقررات قرار گرفته است.
 
 نصرالله جهانگرد امروز یکشنبه در همایش تبیین راهکارهای توسعه شبکه توزیع محتوا بر بستر شبکه ملی اطلاعات گفت: امروز نحوه ارتباطات در دنیای فناوری اطلاعات تغییر کرده است و دیگر کاربران مخاطب شبکه نیستند و با یکدیگر از طریق شبکه های ارتباطی ارتباط برقرار می کنند.
او با تاکید بر اینکه با توجه به تغییر رویکردهای
نویسنده: تندرست نیوز - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 271
نوزادان، قربانی فساد در نظام سلامت
[align=justify]در این متن به وضعیت پرداخت‌های غیررسمی در برخی کشورها، تاثیر فساد در نظام سلامت و علت ضرورت مراقبت از فساد در این نظام اشاره‌ای شده است.

فساد در نظام سلامت سه تاثیر منفی مهم دارد:

1-تاثیر بر سلامت
فساد به دلیل کاستن از ظرفیت حکومت در تامین مالی و ارائه خدمات سلامت به سلامت مردم آسیب می‌رساند. فساد در نظام سلامت، مسئله مرگ و زندگی است؛ به خصوص برای فقرا در کشورهای در حال توسعه. برآوردی در چین نشان می‌دهد فقط در سال 2001، 192 هزار نفر بر اثر استفاده از داروهای تقلبی جا
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 235
بیت کوین مهمترین تهدید برای نظام بانکی ایران است
[align=justify] سردار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیر عامل گفت: پول های دیجیتالی مهمترین تهدید نظام بانکی است و قدرت نظارت بانک مرکزی و دولت در نظام پولی را کاهش می دهد.
در پول های دیجیتالی اگر سرمایه افراد در نظام اینترنتی آسیب ببیند امکان پاسخگویی به این زیان ها برای بانک مرکزی و بانک های داخلی کشور وجود ندارد.
وی با اشاره به فرصت هایی که استفاده از ارزهای رمز نگاری شده در اختیار کشور قرار می دهد، اظهار داشت: با استفاده از این فناوری نوین امکان دور زدن تحریم ها و خزنه داری آمریکا و همچن
نویسنده: bhrprn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 76
مشاوره تخصصي نظام وظيفه
برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سایت ایران تحصیل مراجعه کنید.

 
آدرس سایت ایران تحصیل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/
نویسنده: fekre - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 94
آشنایی با نظام های حمایتی طرح صنعتی
نظام مالکیت ادبی و هنری: در بعضی از کشورها طرح های صنعتی به موجب نظام مالکیت ادبی و هنری یا کپی رایت حمایت می شوند. این نظام حمایتی در برخی از کشورها همزمان با قانون طرح های صنعتی و به صورت نظام مرکب قابل اعمال است و در تعدادی از کشورها نیز این دو شکل حمایتی نه به صورت مرکب و همزمان بلکه به طور مستقل و جدا از یکدیگر قابل اعمال هستند( برگرفته از سایت حقوقی فکر برتر).
نظام خاص: در بسیاری از کشورها از جمله در ایران طرح صنعتی در قالب نظام خاص مو