شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 928
تهدید جهانی یک بات نت
[align=justify]به گفته برخی از کارشناسان شرکت های بزرگ امنیتی این بات نت هم اکنون در 190 کشور جهان در حال فعالیت است و در عملکرد 770 هزار رایانه اختلال ایجاد کرده است.
طبق گزارش های منتشرشده اهداف اصلی این بات نت (Simda) استخراج اطلاعاتی است نظیر داده های بانکی، گذرواژه های کاربران و سرقت اطلاعات شخصی آنان، همچنین این بات نت فرصتی را محیا می سازد تا بدافزارها از طریق در پشتی (BackDoor) ایجادشده به سادگی بر روی رایانه قربانی نصب شوند.
تاکنون به طور میانگین در هرماه 128 هزار شکایت از این بات نت ت
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 899
کشف بدافزار شبیه استاکس نت برای اختلال در سیستم های صنعتی
محققان بدافزاری را یافته‌اند که برای دستکاری سیستم‌های کنترلی و نظارتی با قابلیت جمع آوری اطلاعات توسعه یافته است. هدف اصلی این بدافزار که کارکردی شبیه به استاکس‌نت دارد، ایجاد اختلال در سیستم‌های صنعتی است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

دانشمندان بدافزاری با کارکردی شبیه به استاکس‌نت کشف کرده‌‌اند که هدف آن ایجاد اختلال و سرقت اطلاعات از سیستم‌های صنعتی است که وظایفی نظارتی و جمع‌آوری اطلاعات را بر عهده دارند.
همانطور که اشاره کردیم
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 229
ایران ارزان‌ترین اینترنت همراه دنیا را دارد، افزایش قیمت بسته های اینترنتی
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به قانونی بودن افزایش تعرفه‌ی بسته‌های اینترنتی اپراتورهای تلفن همراه اعلام کرد قیمت اینترنت همراه در ایران فوق‌العاده ارزان است.
[align=justify]چند وقتی است اپراتورهای تلفن همراه، نرخ بسته‌های اینترنت را بالا برده‌اند. اپراتور همراه اول با افزایش نرخ بسته‌های کوتاه‌مدت روزانه و هفتگی، ایرانسل با افزایش قیمت تمامی بسته‌های اینترنتی و رایتل با افزایش قیمت نسبی موجب نارضایتی کاربران خود شده‌اند.

حسین فلاح جوشقانی، 
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 100
فعالسازی اینترنت همراه اول
شما می‌توانید سرویس اینترنت نوترینو را با ارسال پیامک به شماره چهار رقمی ۸۰۸۸ یا شماره‌گیری کد دستوری #۲۳۱*۱۰* فعال کنید. سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

فعالسازی اینترنت همراه اول در اندروید
  • به تنظیمات دستگاه بروید.
  • روی Mobile Networks لمس کنید.
  • به Access Point Names یا APNs بروید.
  • روی Add تپ کنید.
  • یک APN جدید بسازید.
  • در  قسمت Name، عبارت MCI-Internet را وارد کنید.
  • در قسمت APN، عبارت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 62
آموزش تعمیر مشکلات اینترنت با استفاده از نرم افزار Complete Internet Repair
[align=justify]حتما برای شما هم  پیش آمده که با وجود این که اینترنت شما متصل باشد، اما هیچ صفحه ی وبی بارگذاری نشود و یا فایلی دانلود نشود یا اینکه بعضی از نرم افزار های سیستم تان نتوانند به اینترنت متصل شوند. زمانی که تنظیمات مربوط به اینترنت سیستم به هم بریزند، درست کردن آنها برای کاربر بسیار زمان بر و سخت خواهد بود. به همین دلیل است که نیاز به نرم افزار قدرتمند Complete Internet Repair دارید که در کمترین زمان ممکن مشکلات مربوط به اینترنت سیستم شما را رفع می کند. در این مطلب نحوه کار با این نر