شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: aradralami - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 657
آیا می توان بعد از رفع موهای زائد بوسیله لیزر، پوست خود را برنزه کر
هدف کلی ما دیدن رضایت مشتری و احساس رضایت و اعتماد به نفس او از پوست زیبایی است که به او هدیه داده ایم. در این کلینیک ما از به روزترین دانش موجود در زمینه تجهیزات لیزر استفاده می نماییم و از کادر متخصصینی بهره می گیریم که با استفاده از دانش روز می توانند بهترین نتایج ممکن را برای بیماران رقم بزنند. ما همچنین قبل از شروع دوره رفع موهای زائد بوسیله لیزر، مشاوره رایگان را برای همه مشتریان ارائه می دهیم تا بتوانیم از هر شرایطی که ممکن است نتایج لیزر درمانی را مختل سازد، آگاهی داشته باشیم. برنزه کردن
نویسنده: aradralami - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 641
مزایای از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر
اگر قصد دارید از روش دائمی برطرف کردن موهای زائد با استفاده از لیزر استفاده کنید اما مطمئن نیستید که آیا روند درمانی آن را تا پایان دنبال خواهید کرد یا نه، در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید این روش درمانی را بدون هیچ گونه ترس و نگرانی پیگیری کنید. واقعیت این است که روش برطرف کردن دائمی موهای زائد با استفاده از لیزر مزایای فراوانی دارد که در ادامه قصد داریم به سه مورد از مهمترین آنها، که باعث شده هزاران بیمار مرد و زن از این روش برای برطرف نمودن موهای زائد بدنشان بهره بگیرند، اشاره کنیم.
نویسنده: aradralami - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 682
نکات قبل از لیزر موهای زائد
نکات قبل از لیزر موهای زائد که پیش از لیزر کردن باید آنها را بدانید
برای از بین بردن موهای زائد بدن، لیزر یکی از راحتترین، موثرترین و در عین حال بی خطر ترین راه های ممکن است. در ادامه به 10 نکته مهم اشاره می کنیم که قبل برطرف نمودن موهای زائد بوسیله لیزر بهتر است نسبت به آنها آگاهی داشته باشید.
1.    در طول دوره لیزر، موم اندازی ممنوع!
در طول دوره ی رفع موهای زائد بوسیله ی لیزر باید کمی صبور باشید و هرگز موهای زائد را موم اندازی نکنید. لیزر زمانی می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد که موهای
نویسنده: salamat10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 596
خانم ها بخوانند: 14 ترفند طبیعی که موهای شما را سالم و زیبا نگه می دا
موها تاثیر زیادی در آراستگی ظاهری افراد دارند. میزان رشد موهای ما تحت تاثیر ترکیبی از چیزها، از جمله ژنتیکو…دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: mahdavinia - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 487
لیزر موهای زائد بیکینی
لیزر موهای زائد بیکینی یکی از مهم ترین راهکارهایی است که ما را از عوارض استفاده از تیغ در این ناحیه رها می کند.
هیچ احساسی بهتر از تجربه ی پوستی لطیف و بدون مو بعد از اصلاح  نیست. تصور کنید چقدر عالی ست اگر هر روز چنین احساسی را بدون تلاش آزار دهنده برای از بین بردن موهای زائد بیکینی خود داشته باشید.با ما در ادامه همراه باشید تا شما را بیشتر با لیزر موهای زائد بیکینی آشنا کنیم.
شیو کردن یا اپیلاسیون ناحیه ی بیکینی دشوار است و معمولا موفق به از بین بردن همه ی موها نمی شویم. همیشه دیدن چند تار م
نویسنده: علیرضا یعقوبی - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 350
انواع پوست و لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش ها برای زنان و مردان برای از بین بردن موهای زائد بدن از ریشه با حذف ملانین برای از بین بردن فولیکول های مو است. فولیکول در واقع همان قسمتی است که باعث رشد مجدد موها می شود و ما آن را از بین می بریم تا در نهایت رشد مجدد نداشته باشد. دستگاه های لیزر موهای زائد نیز به همین دلیل مفید هستند. البته هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند، اما مکانیسم کلی عمل آنها یکسان است. اگر می خواهید از شر موهای زائد خلاص شوید و می خواهید با انواع دستگاه لیزر موهای زائد آشنا شوید این م
نویسنده: rahar2298 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 101
چقدر زمان نیاز است تا موهای زائد به صورت دائم حذف شوند؟
موهای زائد یک مشکل مزمن برای بسیاری از افراد بوده و به ایجاد روش‌های مختلفی برای حذف آنها منجر شده است. از اصلاح و واکس به لیزر و الکترولیز، گزینه‌ها بسیار هستند. با این حال، افرادی که به دنبال راه حل دائمی‌تر هستند اغلب سوال می‌کنند: چقدر زمان نیاز است تا موهای زائد به صورت دائم حذف شوند؟ در این مقاله، به بررسی روش‌های مختلف حذف مو دائمی، زمان‌بندی آنها و عواملی که می‌توانند مدت زمان این فرآیند را تحت تأثیر قرار دهند، خواهیم پرداخت.
روش‌های حذف مو دائمی
حذف مو با لیزر
[url=https://www.thegol