شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1051
سایتتان را به موتورهای جستجو معرفی نکنید!
به جملات زیر دقت کنید:
* سایت شما را به هزاران موتور جستجو معرفی می کنیم.
* بالا بردن رتبه با معرفی سایت به صدها موتور جستجو!
* خدمات بهینه سازی سایت و معرفی سایت شما به موتورهای جستجوی معتبر
[align=justify]
[size=medium] حتما شما نیز مانند جملات بالا را در بسیاری از سایت های طراحی و بهینه سازی سایت مشاهد
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1025
تأثیر بیگ دیتا بر بهینه سازی برای موتورهای جستجو
[align=justify]بیگ دیتا یا داده های کلان اثرات زیادی روی دنیای امروزی بر جای می گذارند، چه از لحاظ اجتماعی، چه در عرصه ی کسب و کار. بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا به اختصار سئو، تنها یکی از حوزه های بازاریابی کسب و کار است که به شکلی مداوم تحت تأثیر دانش ارائه شده توسط داده های کلان قرار دارد.

بیگ دیتا چیست؟
پیش از آنکه وارد جزئیات تغییراتی شویم که داده های کلان روی کسب و کار می گذارند، بد نیست نگاهی گذرا به ماهیت داده های کلان بیاندازیم.
به طور کلی،
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 543
سئو و طراحی سایت زیبا موتورهای جستجوگر را به وب سایت شما دعوت می کند:
اکنون یک وب سایت دارید. ساعت‌ها تلاش شما برای طراحی سایت زیبا و جذاب به ثمر نشسته است. حتما محتوای مناسبی را هم در آن انتشار داده اید و یا کالا و خدماتی را عرضه کرده‌اید. حال نوبت آن است که دیگرانی غیر از خود شما هم از وجود سایتتان اطلاع یابند.

[align=justify]اکثر مدیران و طراحان وب به خوبی می‌دانند که فقط طراحی یک وب سایت تضمینی برای آمدن بیننده به آن نیست. برای دعوت بینندگان به وب سایتتان چه تدابیری اندیشیده‌اید؟ چگونه دیگران بدانند که شما سایت پر محتوا و جذابی دارید؟
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 346
9 نکته مهم و ضروری سئو برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو
1. یک کلمه کلیدی مناسب انتخاب کنید و روی آن تمرکز کنید
اولین قدم برای سئو انتخاب یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#222222][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri,
نویسنده: bbshop - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 197
موتورهای نسل جدید یا موتورهای پاک چیست؟
امروزه با این که موتور گازوییلی و بنزینی ساخته اتو یک موفقت بزرگ در این عرصه بود ولی حالا همین موتور قربانی موفقیت چشمگیرش شده است، نزدیک یک میلیارد ماشین بر روی کره زمین در حال تردد هستند و آلودگی ایجاد شده توسط این ماشین‌های نقلیه بسیار زیاد است و روز به روز نیز به میزان آن اضافه می‌شود. کربن دی اکسید آزاد شده در حین کار کردن این ماشین‌ها باعث آلودگی هوا و گرمایش زمین شده است. یکی از این راهکارها موتورهای الکتریکی است که با برق کار می‌کنند و بدون هر گونه آلودگی فعالیت دارد.
[align=justify]موت
نویسنده: limotorsh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 134
عوامل رتبه بندی طراحی سایت در موتورهای جستجو
<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} @font-face {font-family:Georgia; panose-1:2 4 5 2 5 4 5 2 3 3; mso-font-charset:0; mso-generic-font-