شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 1593
نکات مهمی که قبل از باز کردن لپ تاپ باید بدانیم
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

همانطور که می دانید عوض کردن خمیر خنک کننده یا کرم خنک کننده یا همان خمیر سیلیکون نقش مهمی در خنک کردن پردازنده دارد به طور مثال اگر درجه حرارت کامپیوتر بالا می رود ممکن است از این ناحیه مشکل دار شده باشد که باید بررسی کرده و اگر نیاز بود به زدن خمیر سیلیکون اقدام کرد.
در کامپیوترهای دسکتاپ این شاید کار خیلی سختی نباشد اما وقتی بخواهیم مراحل را در لپ تاپ نیز انجام بدهیم تا به پردازنده ب
نویسنده: آرل - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 167
16 متریال مهمی که هر معمار باید بشناسد
[b][size=medium][font=Arial]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، ماده و مصالح ساختمانی مادیت یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 را مشخص می کند که ما هر روز با چه موادی در تعامل هستیم. یک دستگیره سرد فلزی، نشیمن خانه ای از چوب گرم یا پنجره شیشه ای ضخیم، تعاریف متفاوتی از فضا را به نمایش می گذارند. اما وقتی یک دستگیره شیشه ای، یک دیوار فلزی سرد و یا پنجره ای چوبی را تصور کنیم نتیجه ای متفاوت و خاصی ایجاد می شود. یک متریال ساختمانی می تواند به لحاظ فرم، عملک