شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1089
چرا واحد منابع انسانی برای موفقیت کمپانی اهمیت بسیاری دارد
منابع انسانی یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر دپارتمانی است، اما در بسیاری موارد اهمیت این بخش در شرکت‌ها مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یکی از واحدهایی که کمپانی‌ها و شرکت‌های مطرح به آن اهمیت فراوانی می‌دهند، واحد منابع انسانی است. البته شاید بعضی از مدیران به اهمیت این موضوع آگاه باشند یا آن را مهم جلوه ندهند؛ اما باید دانست که مدیر واحد منابع انسانی و کارمندانی که در این بخش کار می‌کنند، برای موفقیت هر سازما
نویسنده: ms.khassi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 358
برنامه‌ریزی منابع سازمان ERP
برای برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) تعاریف متعددی ارائه شده است که تقریبا همگی یک مفهوم را بیان می‌کنند. برای نمونه در ادامه به چند مورد اشاره می‌شود:
• ERP، یک علم و فن برای مدیریت منابع است.
• یک راه حل نرم ‌افزاری است که تمام فعالیت‌های واحدهای مختلف سازمان را به طور یکپارچه در یک سیستم نرم‌افزاری واحد تعریف و ایجاد می‌کند.
• یک بسته نرم‌ افزاری تجاری است که هدف آن یکپارچگی اطلاعاتی و برقراری جریان اطلاعات بین تمامی ‏بخش‌های سازمان از جمله مالی، حسابداری، منابع انسانی، زنجیره عرضه و مدیریت
نویسنده: shahab - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 238
چالش های منابع انسانی در عرصه جهانی شدن
[align=justify]با رشد کسب و کارهای بین المللی و پدیدار شدن کسب و کارهای فراملی، در حوزه منابع انسانی چالش های مختلفی پدیدار شده است که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است:

دگرگونی در حرفه ها
در سالهای گذشته، تحول انتقالی از حرفه های تولیدی به حرفه های خدماتی صورت گرفته است. عمده دلیل این تحول ظهور پدیده هایی مانند اینترنت، رایانه و نیز سیستم های اطلاعاتی بوده است. این دگرگونی با توجه به بالاتر رفتن سطح خودکارسازی کارخانه ها و کارگاه ها، باعث ایجاد چالشی در زمینه مدیریت منابع انسانی
نویسنده: mjganlimoo - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 206
دسترسی به منابع معتبر برای طراحی سایت