شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1143
برند به چه معناست؟ اصول اولیه برندینگ کدامند؟
[align=justify]بدون توجه به اندازه شرکت و نوع کسب و کار شما، مسئله برندینگ یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کاری است و بهره مندی از آن یک مزیت بسیار مهم و با ارزش در بازار رقابتی امروز به حساب می آید. اما معنای آن چیست؟ و چگونه یک کسب و کار کوچک مانند شما را تحت تاثیر قرار می دهد؟
به زبان ساده برند قولی است که شما به مشتری می دهید، اینکه آنها از محصولات و خدمات شما چه انتظاری باید داشته باشند و این محصولات و خدمات چه تفاوتی با رقیب دارد؟ اینکه مشتری، شما را چگونه باید درک کند؟

[align=center]
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 754
Whois یا کیست به چه معناست؟
نمی توان برای مفهوم Whois یا کیست تعریفی جامع ارائه کرد , در حال حاضر Whois بیشتر به معنای کسب اطلاعات در مورد یک وب سایت بکار می رود.

[align=justify]قصد داریم اطلاعاتی را در مورد یک شماره IP یا نام دامنه بخصوص کسب کنیم , برای کسب اين اطلاعات بايد به اينترنت وصل شده و به ‌طريقی به يک سری سرویس های خاص که وظيفه ثبت دامنه رو به عهده دارند متصل شده و اطلاعاتی در این زمینه را از آن ها درخواست کرد , این سرویس های خاص بانک اطلاعات خاصی را برای انجام این وظیفه در خود دارند.[/a
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1021
عمل Resolve کردن نام دامنه به چه معناست؟
[align=justify]عمل ترجمه نام دامنه به آدرس IP را اصطلاحا Resolve کردن نام دامنه می نامند , هدف سیستم نام دامنه (DNS) این است که هر کاربری از هر نقطه از دنیا با وارد کردن نام دامنه , به آدرس IP مربوطه ارجاع داده شود.

در سراسر دنیا هزاران کامپیوتر به نام Resolve کننده های دامنه های سطح بالا (TLD Resolvers) وجود دارند که با دریافت مداوم اطلاعات از سرویس دهنده های ریشه (root server) , آنها را ذخیره کرده و برای استفاده کاربران مهیا می کنند , این کامپیوترها در مراکز خدمات اینترنتی (ISP) در سراسر د
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 856
Optical Zoom یا زوم اپتیکال به چه معناست؟
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
به طور کلی زوم یا بزرگنمایی در تصویر را به دو دسته کلی تقسیم می کنند. زوم اپتیکال و زوم دیجیتال زوم اپتیکال به بزرگنمایی گفته می شود که از طریق تغییر در فاصله کانونی لنز دوربین ایجاد می شود. به صورت کلی هرچه فاصله کانونی لنز دوربین بیشتر باشد میزان بزرگنمایی ان بیشتر است.

تفاوت لنز وریفوکال با لنز زوم


لنز ویفوکال و لنز زوم دارای یک نقطه مشترک هستند. در هر دوی انها امکان تغی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 976
علامت ضد سگ بر روی باتری گوشی گلکسی S8 به چه معناست؟
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برخی از کاربران از ویدیو‌های آپلود شده در سایت یوتیوب متوجه شدند که یک آیکون عجیب و غریب بر روی باتری گوشی گلکسی اس ۸ وجود دارد. این آیکون یک سگ است که بر روی آن نوار کشیده شده است. با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

[align=justify]چرا سامسونگ از این برچسب بر روی باتری گوشی گلکسی اس ۸ استفاده کرده است. آیا سامسونگ از سگ‌ها متنفر است؟ این
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 382
حرف i در ابتدای نام محصولات اپل به چه معناست؟
شاید حرف i به طور اتفاقی از سال ۱۹۹۸ با معرفی iMac و محصولات بعدی اپل به یکی از مهم‌ترین حروف الفبای انگلیسی تبدیل شده باشد، اما احتمالاً بسیاری نمی دانند چرا این حرف در ابتدای نام گجت‌های شرکت کوپرتینویی قرار گرفته است.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


استیو جابز طی مراسم معرفی iMac درباره‌ی حضور این حرف کوچک در ابتدای نام محصول جنجالی‌اش گفت:
[align=justify]«نام iMac از ترکیب شور و هیجان اینترنت ب