شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: gholami724 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 302
تور چیست ؟ شامل چه مزایایی می شود؟
تور چیست ؟  شامل چه مزایایی می شود؟
 
مزایای استفاده از تور: سفر دسته جمعی، آشنائی اعضای گروه با یکدیگر ،  آشنا شدن با مکان های دیدنی و کسب اطلاعات مفید ، تاریخی،کشاورزی،زیارتی و غیره. بعضاً اتفاقات بسیار خوب در تورها رقم می خورد که باعث خیر و شادی گردیده. در تورها بر اثر آشنا شدن مسافران با یکدیگر ارتباطات دوستی، کاری و تجاری ها متعددی رخ داده است.
[size=small][font=Tahoma] [/fon
نویسنده: bitakiyani - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 82
چاپ دیجیتال چه مزایایی دارد؟
[size=medium][font=vaziri]چاپ افست یکی از دو روش قدیمی است که یک پلیت یا زینک دارد که متریال روی آن قرار گرفته و چاپ می شود. این عمل همراه با انتقال جوهر صورت می گیرد که ممکن است رنگ ها در چند مرحله روی کاغذ اجرا شود. در حالی که در چاپ دیجیتال دستگاه جوهر را به طور مستقیم روی کاغذ یا پارچه می افشاند. معمولا کیفیت چاپ افست را بیشتر از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 می دانند، اما هزینه های اولیه زیادی دارد و اگر چاپ انبوه نباشد، هزینه بیشتری
نویسنده: royaaa20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 41
آبخوری نیپل چه مزایایی دارد
[size=medium]آب مهم ترین ماده مغذی مصرفی به وسیله یک موجود زنده است.یک پرنده قادر است چندین روز بدون دسترسی به غذا زنده بماند اما چند روز بی آبی را  تحمل نمیکند.از این آبخوری نیپل برای تامین آب مصرفی طیور از یک روزگی تا پایان دوره پرورش استفاده میشود. هدف از نصب آبخوری نیپل در سالن پرورش، فراهم کردن اب کافی برای دستیابی به مناسب ترین میزان رشد، افزایش بازده مصرف خوراک و افزایش عملکرد تولیدی آنها میباشد .
سیستم آبخوری نیپل یکی از بهداشتی ترین و کارآمدترین نوع آبخوری در واحدهای مرغداری می باشد.