شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 897
الگوریتم مرغ مگس خوار
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

آپدیت گوگل با موضوع مرغ مگس خوار


آپدیت الگوریتم مرغ مگس خوار اواخر سپتامبر ۲۰۱۳ معرفی گردید. مهم ترین نکته ای که خبر معرفی این آپدیت را قابل توجه می نمود، معرفی یک الگوریتم جدید نبود، بلکه این مسأله که بدون هیچ اطلاع و خیر قبلی، ۳۰ روز از عمر این آپدیت می گذشت نکته جالب توجهی بود.
مرغ مگس خوار جدید و متفاوت است و این اجتناب ناپذیر است که موجب برانگیختن سؤالات و یا سردرگمی می
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 708
مدیریت به سبک مرغ دریایی
[align=justify]مدیریت به سبک مرغ دریایی

متاسفانه همه ما این وضعیت را تجربه کرده‌ایم: مدیر سازمان خبردار می‌شود که کارکنان با یک مشکل بزرگ مواجه شده‌‌اند و تصمیم می‌گیرد شخصا وارد شده و مساله را حل کند. اما به جای تلاش برای درک مساله و همکاری با اعضای تیم برای رسیدن به یک راه‌حل اساسی، او فقط داد و قال می‌کند، براساس یکسری فرمول‌های مشخص، ده‌ها دستور صادر می‌کند سپس ناغافل موقعیت را ترک کرده و کارکنان را با کوهی از دردسرهای جدید به حال خودشان رها می‌کند (درست مثل یک مرغ دریایی که ناگهان
نویسنده: tak - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 302
مهندسی ژنتیک مرغ ها برای مبارزه با سرطان در انسان
پژوهشگران ژاپنی با مهندسی ژنتیک مرغ‌ها موفق به تولید تخم‌مرغ‌هایی شدند که توانایی مبارزه با سرطان در انسان را دارند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

گفته می‌شود مصرف بیش از اندازه‌ی تخم‌مرغ کامل می‌تواند به افزایش کلسترول خون کمک کند. اما تصور کنید روزی فرابرسد که نه تنها چنین مضراتی از مصرف تخم مرغ انتظار نداشته باشیم بلکه تخم مرغ همچون دارو به درمان سرطان، هپاتیت یا دیگر بیماری‌ها بپردازد. پژوهشگران ژاپنی موسسه‌ی ملی علوم و تحقیقات پیشر
نویسنده: azadehsadeghi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 98
تاثیر الگوریتم مرغ مگس خوار بر سئو در طراحی سایت
[size=medium][font=BYekan, BYekan, BYekan, BYekanr, BYekan]تاثیر الگوریتم مرغ مگس خوار بر سئو در طراحی سایت 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 [url=http://
نویسنده: Salmesalm - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 30
زرده تخم مرغ برای مو، طرز استفاده اصولی و همه نکات مهم
تخم مرغ حاوی پروتئین، مواد مغذی ضروری برای رشد مو است. ارزان است و می توانید آن را به راحتی خریداری کنید. این منبع خوبی از سایر مواد مغذی ضروری (از جمله برخی از مواد معدنی و ویتامین ها) است؛ اما کدامیک از قسمت تخم مرغ برای رشد موهای سالم مورد نیاز است؟
نقش پروتئین در تقویت مو
  • در حقیقت، موهای شما عمدتا از پروتئین تشکیل شده است، پس پروتئین نقش کلیدی برای رشد مو ایفا می کند! این در مورد ناخن ها هم صدق میکند. هر دو ناخن و مو الیاف پروتئینی هستند.
  • بیشتر موهای (حدود ۹۰ درصد) پوست سر د
نویسنده: limotorsh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7
الگوریتم مرغ مگس خوار و اثرات آن بر طراحی سایت
<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:Calibri; panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1073786111 1 0 415 0;} @font-face {font-family:Tahoma; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-