شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shahab - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1753
هر مدیری باید بتواند به این سوالات حرفه ای جواب بدهد
[align=justify]در طی دهه های گذشته به شرکت هایی در رشته ها و اندازه های مختلف در اقصی نقاط جهان کمک کرده ام و کارآیی آنها را افزایش داده ام. چیزی که یاد گرفتم این است که مدیرانی که موفق به دستیابی به بهترین نتایج می شوند، کسانی هستند که به هشت سوال مهم ذیل می توانند پاسخ دهند.
همچنین به این نتیجه رسیدم که مدیرانی که موفقیت چندانی ندارند، غالبا قادر به پاسخ به این سوالات نیستند. مضافا، شرکت های ناموفق غالبا تناقضی در میان این سوالات دارند: (1) زمانی که افراد پاسخ های متفاوتی در برابر سوالات یکس
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1686
بیوگرافی مهران مدیری
مهران مدیری در هجدهم فروردین سال ۱۳۴۶ در خانواده‌ای شش نفره به دنیا آمد. مهران مدیری دو فرزند به نام‌های شهرزاد و فرهاد دارد. مدیری در سن شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد، او در همین راستا تصمیم به تحصیل آکادمیک در زمینه‌ی این هنر پرداخت اما به دلیل حضور در جبهه نتوانست تحصیلاتش را ادامه بدهد. پس از پایان جنگ، مدیری به رادیو رفت و تا سال ۱۳۷۲ در رادیو گویندگی و در تئاتر‌های مختلفی هم بازیگری می‌کرد. 

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
][/alig
نویسنده: jalb55 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 885
بیوگرافی مهران مدیری
مهران مدیری (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶[۱] در تهران) کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر،نود شب، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، شوخی کردم و در حاشیه را نام برد.

مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹م. در ایران نامید.[۴][۵][۶]
محتوی