شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1038
چرا موفق ترین مدیران و کارآفرینان به حلقه ای از افراد نزدیک به خود
 مطالعه‌ای که در ادامه خواهید خواهند از زبان Mindy Mackenzie، مشاور مدیرعامل و نویسنده کتاب The Courage Solution: The Power of Truth-Telling است. وی می‌گوید:

[align=justify][b]من بسیاری از کسب و کار‌های متوسط را می‌شناسم که فکر می‌کنند کسانی نردبان موفقیت را بالا می‌روند که شبیه به یک مبارز تنها باشند. اما من با بسیاری از مدیران کسب و کار‌های موفق کار کرده‌ام و همه آن‌ها این حقیقت را پذیرفته‌اند که هر مدیری برای موفقیت به گروهی از افراد نزدیک خود برای کمک در مسائل کاری
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1284
چگونه با مدیران زورگو رفتار کنیم؟
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بعضی از مدیران تا دیروقت در دفتر خود مشغول به کار می‌شوند و انتظار رفتاری مشابه را از زیردستان خود دارند. در بسیاری از موارد هم این رفتار به چالشی مهم بین کارمندانی که حاضر به اضافه کاری نیستند و مدیران تبدیل می‌‌شود. با ما همراه باشید تا نحوه‌ی مقابله با اینگونه رفتارها را در محیط کاری یاد بگیریم.
[align=justify]
احتمالا در محیط کار خود با مدیرانی روبه‌رو شده‌اید که تا دیروقت به کارهای خود می‌پردازند
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 749
۲۱ عادت در برنامه روزانه مدیران موفق
مدیران موفق برای رسیدن به خواسته‌های خود قوانینی دارند. این قوانین شامل عادت‌های ساده روزانه هم می‌شود. ۲۱ مدیر موفق از کارهای ساده‌ای که با انجامشان به موفقیت رسیده‌اند را برای شما بازگو می‌کنند.

[align=justify]اکثر مدیران موفق، حرفه خود را هدایت می‌کنند و زندگی برای آن‌ها آسان می‌شود، آن‌ها به کار یا تجارت ‌خود مجال در دست گرفتن رندگیشان را نمی‌دهند. آن‌ها صبح زود از خواب برمی‌خیزند، به سلامت خود اهمیت می‌دهند، در مورد پول خود هوشمندانه عمل می‌کنند. آن‌ها قدرخواب خوب
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 808
ابزار ضدهکری جدید مایکروسافت برای مدیران شبکه
[align=justify]پژوهشگران امنیتی مایکروسافت موفق به طراحی ابزاری موسوم به NetCease شدند. این ابزار قادر است با ایجاد موانعی فعالیت‌های مکاشفانه هکرها را با دشواری همراه ‌‌سازد.

اولین اولویت هکرها در یک حمله مرحله اکتشاف و شناسایی است. در این مرحله هکرها اقدام به جمع‌آوری اطلاعات مختلفی می‌کنند که در ارتباط با اهداف بالقوه، مجوزهای تخصیص یافته به کاربران و هرگونه داده‌ای است که برای هکرها حائز اهمیت است. ابزار NetCease محصول جدیدی است که ایتای گریدی و تال بری، دو کارشناس مرکز تحلیل تهدیدهای پیش
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 845
چگونه نظر مدیران را به پروفایل خود در لینکداین جلب کنیم؟
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

لینکدین یک سرویس اجتماعی تجاری است که ماهانه 178.4 بازدید کننده از سرتاسر جهان دارد. این وبسایت در معرفی متقاضیان کار به مدیران و انتشار آگهی های جذب نیرو عملکرد موثری دارد.
از این رو، شیوه ی تکمیل پروفایل و نوشتن رزومه ی کاری در لینکدین از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که رزومه ی شما می تواند در معرض دید جهان گذاشته شود. با در نظر داشتن همین اهمیت در ادامه شیوه ی نوشتن پروفایل لینکدین را از زبان Jerem
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 631
هاله نادان های جاه طلب در اطراف مدیران
[align=justify]در هر سازمانی افرادی یافت می شوند که تلاش می کنند خود را به مدیران رده بالا نزدیک کنند، به پست و مقام علاقه زیادی دارند، و می خواهند راه صد ساله را یک شبه طی کنند این افراد هیچگاه کاری را برای وجدان خود انجام نمی دهند اما در مقابل چشم مدیران به پرکارترین و با وجدان ترین افراد تبدیل می شوند. تلاش می کنند تا می توانند  خود را به مدیران بالا دست نزدیک کنند و از دادن هدیه های مخفیانه و زیر دین خود بردن  مدیران هیچ ابایی ندارند. تلاش می کنند به هر شکل ممکن در اطراف مدیران باشند و زمان
نویسنده: sahar.hamdi30 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 532
شش رفتار مدیران موفق چیست؟
همه ی ما می دانیم که امروزه اگر مدیران می خواهند موفق باشند باید قبل از آن رهبری را نیز بیاموزند. در حقیقت مدیر موفق کسی است که رهبری تاثیرگذار باشد. در این مقاله به شش رفتار مدیران موفق و مدیران معمولی اشاره می کنیم:
1. مدیران موفق دیکتاتور نیستند. اگر می خواهید مدیر موفقی باشد، لطفا دیکتاتوری را کنار بگذارید. دیدگاه سنتی از مدیران و روسا فردی را می سازد که دستور می دهد، امر و نهی می کند و افرادی «بله قربان» گو را تربیت می کند. این نوع از مدیران افرادی که در مقابل آن ها تعظیم نکنند و بی چون و
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 928
چند اشتباه مدیران که باعث از بین رفتن انگیزه کارمندان می شود
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یک مدیر هوشمند برای پیشرفت تیم خود و رسیدن به موفقیت، از کارهای به ظاهر ساده، سریع و کوچک نمی‌گذرد.
یک مدیر موفق بهتر است کارهای ساده را دست‌کم نگیرد و سعی کند به‌جای سرسختانه کار کردن، هوشمندانه کار کند. در راه رسیدن به موفقیت، مشکلات زیادی هستند که ممکن است به کسب و کار شما آسیب بزنند. برخی از این مشکلات همان کارهای ساده‌ای هستند که ممکن است توسط مدیر سازمان انجام نشوند.

موارد زیادی وجود دارد که اگر یک
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 451
مهارت های ارتباطی، نقطه ضعف اکثر مدیران کسب و کار
نتیجه‌ی یک نظرسنجی از ۱۰۰۰ کارمند، نشان می‌دهد که اکثر مدیران در مهارت‌های ارتباطی ضعف دارند و نمی‌توانند منظور خود را به‌خوبی منتقل کنند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ارتباط مؤثر، پایه و اساس تمامی کارها و روندها در محیط کار است. تفهیم انتظارات و مسیردهی به شرکت، بدون ارتباطات مفید میسر نخواهد بود. از طرفی عدم وجود راه‌های ارتباطی مفید و کارآمد، ضربه‌ی بزرگی به کارهای تیمی می‌زند و خلاقیت را نیز از بین خواهد برد.

در نظرسنجی مشترک ش
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 265
چگونه به مدیران نشان دهیم که وجودمان برای شرکت ضروری است
[align=justify]این روزها دنیای اطراف ما با سرعت زیادی در حال تغییر است و اگر شخصی نتواند کیفیت کاری مورد نظر کارفرما را برآورده کند، با نیروهای جدید و با استعدادتر جایگزین می‌شود.

«کاری کنید که مشتری‌ها و کارفرماها نتوانند شما را کنار بگذارند.» همه‌ی ما این جمله را تا به حال زیاد شنیده‌ایم. سرعت تغییرات اقتصادی دنیای امروز بسیار بالا است و هر لحظه این احتمال وجود دارد که یک نیروی کار با یک فرد بااستعدادتر جایگزین شود. بنابراین هر کارمندی باید ثابت کند که وجودش برای شرکت ضروری اس