شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1322
پوشه DCIM محل ذخیره تصاویر در همه دوربین ها
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

همه دوربین‌ها چه دیجیتالی باشند و چه اپلیکیشن اندروید یا آیفون، تصاویر گرفته شده را در پوشه‌ای به نام DCIM ذخیره می‌کنند.
DCIM مخفف عبارت‌های Digital Camera Images Places به معنای مکان تصاویر دوربین دیجیتال است.
[align=justify]پوشه یاد شده و شکل و ساختار آن از DCF گرفته شده که یک استاندارد مربوط به سال ۲۰۰۳ میلادی است. DCF همچنین به دلیل ارائه ساختار استاندارد ارزشمند است.[/alig
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1119
محل کار زیبا و الهام بخش جدید مایکروسافت
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]ساختمان های شماره ۱۶ و ۱۷ از بزرگ ترین های دفتر مرکزی مایکروسافت هستند. نمای زیبای آجر و شیشه استفاده شده در آن ها، ادای احترامی است به مایکروسافت دهه ۱۹۸۰، وقتی که شرکت در تلاش برای تحقق رویای دیرینه بیل گیتس، یعنی آوردن رایانه ها به هر خانه، بود.

در داخل ساختمان ها اما قضیه طراحی کمی متفاوت است. در بدو ورود طراحی بر پایه نور، فضا و هنر شما را مجذوب خودش خواهد نمود. فضا ها و تجهیزات اداری با محیط های پر ج
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 670
مسائلی که افراد موفق در محل کار فاش نمی‌ کنند
همیشه در محل‌ کار باید‌ها و نباید‌هایی وجود دارد، هر کارمند و مدیر آگاه باید در محیط کار هوشمندانه رفتار کند، چرا که گاهی حرف یا رفتاری نسنجیده می‌تواند موقعیت شغلی شما را به خطر بیاندازد.
[align=justify]برای به دست آوردن اعتماد و دوستی کارمندان، نیاز است که با آن‌ها خوش برخورد بود. اما مرزی بین دادن اطلاعات درباره خود و دادن اطلاعات بیش از حد در باره خود وجود دارد. اگر شما به اشتباه، حقیقتی از خود بر ملا کنید، ممکن است که موقعیت کاری شما به خطر بیافتد. نیاز است که هر فرد
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 331
رک و صریح بودن در محل کار
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[color=#333333]
در ارتباط با شیوه استفاده از تعامل صریح در محیط کار حرف‌های ناگفته بسیار است. درحالی‌که تعامل صریح باعث می‌شود زمان به هدر نرود و اشتباهات ناشی از دستورالعمل‌های نامفهوم به حداقل برسد.
اگر شما در محیطی کار می‌کنید که افراد عادت دارند غیرمستقیم عمل کنند، صریح و بی‌پرده بودن چندان جنبه مثبتی نخواهد نداشت. درواقع، به‌سادگی منجر می‌شود شما خشن و گستاخ به نظر برسید.
اما اگر ش
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 342
نارضایتی از شغل و تأثیر آن بر رفتار در محل کار
اگر احساس می‌کنید که رشد کرده‌اید و موقعیت شغلی که دارید کمتر از توانایی‌های شما است، شاید بد نباشد توجه بیشتری به رفتارتان داشته باشید!

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

محققان در دانشکده کسب و کار دانشگاه آتلانتیک فلوریدا، دریافته‌اند کسانی که فکر می‌کنند توانایی‌هایشان بیشتر از شغلشان است، معمولا از شغل و محل کارشان در سازمان ناراضی هستند. این نارضایتی به خستگی و ناامیدی ذهنی تبدیل می‌شود که اثر ناخوشایندی بر رفتار فردی دارد؛ رفتارهایی ن
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 427
شناسایی چک بی‌ محل با ارسال پیامک
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بر اساس گزارش مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی، گیرنده چک از این پس می‌تواند از طریق پیامک از مشخصات و سابقه چک برگشتی دارنده دسته‌چک آگاه شود.

مسعود رحیمی درباره‌ی اقدام جدید بانک مرکزی برای ساماندهی صدور چک‌های بی‌محل و یکپارچه‌سازی ظاهر چک‌های بانکی گفت:

[color=#3333cc]بانک مرکزی به‌منظور افزایش امنیت چک و جلوگیری از صدور چک‌های بی‌محل، طرحی را به شورای پول و اعتبار ارائه داده که مصوب هم شده است و در مرح
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 281
چگونه با تبعیض در محل کار برخورد کنیم؟
[align=justify]بسیاری از ما شاهد تبعیض در محل کار خود بوده‌ایم؛ یکی از همکاران‌مان بیشتر از سایرین مورد علاقه‌ی رئیس است و معمولا پروژه‌های بهتر و مهم‌تر به او سپرده می‌شوند. اصلا شاید شما همان نورچشمی باشید. خُب مسلما وقتی زیادی مورد توجه رئیس قرار بگیری، فرصت‌ها و موفقیت‌های شغلی، یکی پس از دیگری به‌سراغت می‌آیند و کسی که قرار است ترفیع شغلی بگیرد تو هستی. چه چیزی از این بهتر؟ ترفیع گرفتن مساوی است با افزایش حقوق و احتمالا زندگی راحت‌تر. در ادامه‌ی مقاله درباره‌ی اثرات تبعیض در محل کار و راهکا
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 162
بررسی آنلاین وقوع انفجار بمب اتمی در محل سکونت
برای اینکه متوجه شوید در صورت انفجار بمب اتمی در کشور یا محل زندگی تان چه تبعاتی متوجه شما می شود، می توانید به وب سایت Outrider مراجعه کنید.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]اواخر سال گذشته، مدیر اسبق بخش نظامی ناتو از احتمال 10 درصدی پرتاب بمب هسته ای توسط کره شمالی به داخال خاک آمریکا خبر داد. درگیری های دیپلماتیک کشور کره شمالی با آمریکا سال گذشته به قدری شدت گرفت که جیمز استاوریدیس، مدیر نظامی سابق ناتو پ
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 137
اینستاگرام در حال تست دسترسی سریع به ایموجی در کامنت و جابجایی محل آیکونها است
اینستاگرام در حال تست و بررسی جابه‌جا کردن محل قرارگیری آیکون‌های پیام خصوصی و پروفایل، همچنین امکان دسترسی سریع کاربران به ایموجی‌ در کامنت‌ها است.
اینستاگرام همواره سعی دارد با تغییراتی هرچند کوچک، در‌جهت بهبود برنامه‌ گام بردارد. گاهی برخی کاربران نسبت به بعضی تغییرات و به‌روزرسانی‌ها روی خوشی نشان نمی‌دهند؛ حال‌ آنکه برخی دیگر از چنین تغییراتی استقبال هم می‌کنند.

[align=center][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: nikanmohajerat - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 75
انتخاب محل سکونت مناسب برای مهاجران تازه وارد به کانادا
همیشه مهاجران تازه وارد به کانادا، برای انتخاب کردن محل سکونت خود تردید دارند. اکثرا با توصیه دوستان و آشنایان، منطقه ای که نزدیک به آنها باشند را برای زندگی انتخاب می کنند. 
بعضی از افراد هم ترجیح می دهند در مناطقی زندگی کنند که ایرانیان بیشتری در انجا وجود داشته باشد.
منطقی به نظر می رسد که اگر محل سکونت، با محل کار افراد ارتباط داشته باشد بهتر می باشد. تقریبا همه تازه واردان، هنگام ورود به کانادا شغلی ندارند و اولین چالش آنها پیدا کردن کار است، به همین منظور تا پیدا شدن کار مناسب با