شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: bahram - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2029
روش محدود کردن استفاده دیگران از اینترنت
 سلام

با تشکر از انجمن خوبتان و آموزشهای مفیدی که ارائه میدین.

من یک مغازه ای دارم که چند نفر کار میکن و از اینترنت حجمی استفاده می کنم و مودم وایرلس tplink دارم.
دنبال روشی هستم که با همین مودم دسترسی دوستان را محدود کنم تا همه حجم اینترنتم مصرف نشه.

با تشکر

نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1958
طرح مکالمه نامحدود به صورت محدود برقرار شد!
طرح مکالمه نامحدود که با دستور رگولاتوری و به دلیل «ضدرقابتی» بودن حذف شده بود، بار دیگر در قالبی جدید اما محدود ارائه شده است. با توجه به ایراد رگولاتوری پیش‌بینی می‌شود طرح جدید به‌صرفه‌تر برای اپراتور و کم‌صرفه‌تر برای مشترک باشد.
در میان طرح‌های متعددی که از سوی اپراتورهای تلفن‌همراه ارائه می‌شود، طرح مکالمه نامحدود از اقبال ویژه‌ای برخوردار شد که از سوی ۳ اپراتور به مشترکان ارائه می‌شد.
[align=justify]
در این طرح در ازای پرداخت مبلغ اولیه ثاب
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2205
محدود کردن لینک دانلود مستقیم فایل ها با PHP و htaccess
[align=justify]همان طور که می دانیم، لینک دانلود یک فایل در وب به طور کلی به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شود، منظور از لینک های مستقیم مواردی هستند که عموما به فرمت فایل مورد نظر (به فرض zip.) ختم شده و با کلیک بر روی آنها یا وارد کردن آدرس در مرورگر، بلافاصله برای دانلود ارائه می شوند، قاعدتا تعریف و استفاده از این نوع لینک ها خیلی سخت و پیچیده نیست، اما مشکل اکثر مدیران سایت های مختلف که عمدتا نیاز به محدود کردن دانلود فایل ها یا دانلود با پرداخت هزینه و... دارند، ایجاد و مدیریت نوع د
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1458
مخاطب پست‌های اینستاگرام خود را محدود کنید
به زودی می‌توانید مخاطب پست‌های اینستاگرام خود را محدود کنید

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


این روزها اینستاگرام یکی از موفق‌ترین شبکه‌های اجتماعی است با این حال این موفقیت باعث از خود راضی شدن مدیران این سرویس نشده است. به منظور جذب هرچه بیشتر 700 میلیون کاربر ماهانه اینستاگرام، این سرویس اکنون در حال تست روشی جدیدی برای اشتراک گذاری پست‌ها با گروه کوچک تر و در واقع منتخبی از دوستان است.
 
ای
نویسنده: sabtnik - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1234
شروط واگذاری سهم الشرکه در شرکت بامسئولیت محدود و محدودیت در واگذ
قانون تجارت در حکمی که امکان توافق خلاف آن از سوی شرکا یا پیش بینی مقرره ای مغایر در اساسنامه تجویز نگردیده، واگذاری سهم الشرکه در شرکت بامسئولیت محدود را با رعایت دو شرط امکان پذیر دانسته است. شرط اول عبارت از لزوم تنظیم سند رسمی است. به موجب ماده 103 قانون تجارت 1311 :
[color=#444444][size=medium][font=WYekan]” انتقال سهم الشرکه به عمل نخواهد آمد مگر به موجب سند رسمی “
نویسنده: sabtnik - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1023
مراحل ثبت شرکت با مسؤلیت محدود
برای ورود در بحث ، ابتدائاَ لازم است به طور مختصر، خصوصیات شرکت با مسئولیت محدود مورد بررسی قرار گیرد. سپس به بحث اصلی بپردازیم. شایان ذکر است ، علاوه بر مطالعه ی نوشتار ذیل، در صورت مواجه شدن با هرگونه سوال و یا مشکلی در روند ثبت شرکت با مسئولیت محدود می توانید جهت دستیابی به اطلاعات مورد نیاز، با متخصصان ثبت شرکت نیک تماس حاصل فرمایید.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود
[color=#444444][size=medium][font=WYekan]به موج
نویسنده: sabti - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1167
ده ویژگی شرکت با مسئولیت محدود
ماده 94 قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود را چنین تعریف کرده است : شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است.
[align=justify]شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که حداقل با دو نفر علاقه مند به تاسیس شرکت که قصد آن ها انجام امور تجاری باشد پس از طی تشریفات تشکیل می گردد یعنی پس از تادیه آورده نقدی و تسلیم
نویسنده: comreg - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1601
سهم الشرکه شرکت با مسوولیت محدود و شرایط انتقال آن
تعریف شرکت با مسوولیت محدود:
طبق تعریف مندرج در ماده 94 مبحث دوم قانون تجارت،"شرکت با مسوولیت محدود" شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است.


تعریف فوق مبین این واقعیت است که شرکت با مسوولیت محدود از آن جا که مسوولیت شرکاء را محدود به سرمایه یا آورده آن ها می داند شبیه شرکت سهامی است و با توجه به اینکه شرکاء به نسبت سهم الشرکه(مالکیت درصدی از
نویسنده: nire - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1223
لزوم پرداخت و تسلیم کل سرمایه در تشکیل شرکت بامسئولیت محدود
طبق ماده 94 قانون تجارت، شرکت بامسئولیت محدود چنین تعریف شده است : ” شرکت بامسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت، مسئول قروض و تعهدات شرکت است “.

[align=justify]به موجب ماده 95 قانون تجارت که مقرر می دارد : ” در اسم شرکت باید عبارت ( بامسئولیت محدود ) قید شود”. مثلاَ شرکت بامسئولیت محدود …. و اگر این جمله ذکر نشود شرکت مزبور در برا
نویسنده: nire - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 998
آشنایی با رکن های شرکت با مسئولیت محدود
ارکان این شرکت دارای سه مورد: 1.اداره کننده 2.تصمیم گیرنده  3.ناظر می باشد
1. اداره کننده
شرکت به وسیله اشخاصی که مدیر نامیده می شوند اداره می گردد و در مورد مدیران به موجب ماده 104 ق. ت می توان به چند نکته اشاره کرد :
1- مدیران ممکن است یک یا چند نفر باشند.
2- مدیران ممکن است از بین شرکا یا خارج انتخاب گردند.
3- مدیران ممکن است موظف یا غیرموظف باشند.
4- مدت خدمت مدیران ممکن است نامحدود یا محدود باشد اگر محدود باشد انتخاب مجدد به وسبله مجمع عمومی شرکا به عمل می آید.


[b]2. کنترل