شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 2305
همه چیز درباره پول مجازی (بیت‌کوین)
[align=justify]«بیت کوین یا پول مجازی » از جمله نوآوری ها در حوزه تجارت الکترونیکی و مالی محسوب می شود که طی پنج سال گذشته گسترش یافته است. بیت کوین در حقیقت، یک نوآوری اینترنتی با کارکردی مشابه «پول بی پشتوانه » است که طی این سال ها ارزش آن در بازارهای جهانی از چند صدم دلار به صدها دلار افزایش یافته است.
[color=#333333]
رویکردها و نظرهای مختلفی در مورد چیستی و کارکرد بیت کوین در میان کارشناسان حوزه فضای مجازی، اقتصاددانان و فعالان اقتصادی وجود دارد. برخی بیت کوین را ه
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1034
شماره های مجازی تسهیل کننده دام کلاهبرداران سایبری
با توجه به توسعه شبکه های اجتماعی موبایل و استقبال کاربران از این شبکه ها، شاهد افزایش تولید نرم افزارهای مختلف در خصوص استفاده از امکانات شبکه های اجتماعی موبایلی هستیم.
[align=justify]
یکی از مهمترین نرم افزارها در خصوص شبکه های اجتماعی موبایلی، نرم افزارهای شماره ساز مجازی است که به کاربران این شبکه اجازه می دهد با داشتن شماره های مجازی علاوه بر ناشناس ماندن در شبکه های اجتماعی ضمینه فعالیت تبلیغاتی نیز داشته باشند.

متاسفانه مجرمان سایبری از این قابلیت سوءاستفاده
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 1649
یک سرگذشت تلخ , یک حقیقت از فضای مجازی
[align=justify]درود

این تاپیک رو نوشتم برای درس عبرت گرفتن نسل حوان
که رو به این حرفه اوردند
واقعیت علاقه ای به درد و دل کردن و حاشیه نویسی ندارم
و واقعیت هیچ نمیتوانم بگم جز یکسری موارد کلی
به دوستان جوانمون که قصد کار کردن در این فضا رو دارن
دوست ندارم انگیزشون رو از دست بدن


واقعیت علاقه من سینما و تئاتر بود
حتی از سمت دوستان پدر
دعوت برای دوبلوری هم داشتیم که
به خاطر یک علاقه گذرا و خوب اینکه دوس نداشتم از پدر هزینه بگیرم
و به قول معروف روی پای خودمان باشیم

نت را شروع کرد
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1158
تکنیک های جذب اعتماد مخاطبان در وب سایت ها و فروشگاه های مجازی
[align=justify]حتما پیش آمده است که وقتی حتی برای اولین بار وارد برخی از سایت ها می شوید ناخود آگاه به آنها اعتماد می کنید. حاضرید از فروشگاه آنها خرید کنید و مطالبشان را سر فرصت بخوانید. درباره آن با دوستان خود صحبت می کنید.

در زیر به شیوه هایی اشاره می کنم که باعث خواهد شد بازدیدکنندگان و مشتریان به وب سایت شما اعتماد کنند و با شما ارتباط برقرار نمایند. تکنیک های جذب اعتماد باعث افزایش فروش شما خواهد شد. موارد زیر تکنیک هایی تاثیرگذار برای تبدیل یک بازدیدکننده به یک خریدار از فروشگاه اینتر
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 817
آشنایی با سرورهای اختصاصی مجازی (VPS)
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[align=justify]
VPS یا سرور اختصاصی مجازی، یک اصطلاح در زمینه هاستینگ (Hosting) بوده، که در واقع همان ماشین مجازی با مجازی‌سازی است. VPS امکان دسترسی root و نصب نرم‌افزارهای سیستمی را فراهم میکند.
با استفاده از فن آوری مانند [size=small][font=tahoma]Xen ،vmware ESXI[/fon
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1061
اپراتور مجازی موبایل چیست و با اپراتور تلفن همراه چه تفاوتی می‌کن
[align=justify]اپراتور مجازی تلفن همراه اگرچه واژه جدیدی در حوزه ارتباطات ایران است اما از سال ۱۹۹۹ در دنیا بوجود آمده و تا کنون بیش از ۹۵۰ اپراتور مجازی در دنیا فعالیت دارند. اما اپراتور مجازی تلفن همراه چیست و با اپراتور موبایل چه تفاوتی دارد؟

توسعه تلفن همراه در کشورها موضوعی است که باعث باز ماندن اپراتورهای موبایل از بازاریابی بهتر و مشتری‌یابی می‌شوند یا اینکه در برخی از موارد به مشکلات مالی برای توسعه شبکه خود برخورد می‌کنند. این مشکلات برای اپراتورهای جدیدی که می‌خواهند سهم خوبی از باز
نویسنده: مینا - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1231
پیامدهای خطرناک استفاده مکرر از فضای مجازی
[align=justify]امروزه دنیای مجازی در مواردی مانع حضور فیزیکی انسانها در محیط های مختلف می شود و به نوعی در وقت و هزینه صرفه جویی می کند، اما متاسفانه در کنار فواید و مزیت های زیاد این فناوری که مهمترین آن دسترسی سریع و آسان به داده ها است ، تخریب ونابودی آهسته و بدون سر و صدای فضای اینترنت اثرات جبران ناپذیری را به همراه می آورد که تا سالها جامعه و خانواده را تحت الشعاع خود قرار می دهد.

تشخیص ضرر و زیان های دنیای مجازی در محیط خانواده و به تبع آن اثرات مخرب آن در جامعه و خانواده ها مهمترین عن
نویسنده: مینا - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1326
فضای مجازی و شادی های گم‌شده فرزندان امروز
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify] با کوچک تر شدن خانواده ها و سیاست تک فرزندی نسل امروز به جای روبه رو شدن با واقعیت های زندگی همه آن ها را در فضای مجازی می بیند و تصور او از دنیا، فضایی است که همه با هم رقابت دارند یا در حال جنگ هستند.

چند دهه قبل مهمانی ها و شبکه های اجتماعی که خانواده و فامیل آن را تشکیل می دادند محل مناسبی برای انتقال فرهنگ و ارزش ها بود و فرزندان با انجام بازی های سنتی، مشارکت را به خوبی می آموختند. با گذشت زمان این مه
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 750
هویت مجازی چیست
[align=justify]هویت مجازی چیست و چرا باید به آن اهمیت داد؟

این پرسش مهمی است که روان شناسان سایبر و جامعه شناسان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطی، در بررسی و کاوش‌هایی بر روی جامعه اطلاعاتی دنیای ما، به آن توجه دارند و می‌کوشند تا پاسخ‌ها و راه حل‌هایی برای معضل هویت مجازی و کارکردهای منفی که بعضاً به همراه دارد، ارائه کنند. هویت مجازی، همان پروفایل شماست که سبب می‌شود تا شخصیت شما در سرزمین مجازی، شکل گرفته و بر اساس شاخص‌های آن، به تعامل با دیگر کاربران روی بیاورید.
[s
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1028
۱۶ اپراتور مجازی در حال مذاکره با ۳ اپراتور اصلی موبایل
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

به گفته معاون رگولاتوری، ۱۶ متقاضی اپراتور مجازی موبایل در کشور موفق به دریافت موافقتنامه‌ی اصولی شدند و ۶ ماه فرصت دارند تا با اپراتورهای اصلی قرارداد همکاری امضاء کنند.
صادق عباسی شاهکوه درباره آخرین وضعیت اعطای ورود اپراتورهای مجازی به بازار تلفن همراه کشور اعلام کرد که در حال حاضر به ۱۶ متفاضی اپراتور مجازی موافقتنامه‌ی اصولی اعطاء شده است و این شرکت‌ها در حال رایزنی برای توافق با اپراتورهای فعلی تلفن همر