شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 116
استفاده از انواع مبلمان در طراحی دکوراسیون
مبل در طراحی دکوراسیون تاثیر انکار ناپذیری دارند، برای انتخاب مبلمان مناسب باید با انواع مختلف مبلمان اشنایی داشت. مبلمان به دو دسته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تقسیم بندی میشوند. که باید با توجه به نیاز خود یکی از انواع مبلمان را انتخاب کنید

[align=right][size=large]
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 123
طراحی دکورایسون با مبل کلاسیک
به دلیل آن که در مدل های مختلف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 [font=B Yekan]از طرح ها و نقش های متفاوت استفاده می شود بنابراین باید چوب مورد استفاده در این گونه مبل ها مقاوم و محکم باشد و توجه به این نکته کاملا ضروری می باشد. از همین روی استفاده از چوب های چنار، راش، گردو یا حتی چوب مصنوعی مناسب برای این گونه مبل ها می باشد. جنس این گونه چوب ها به گونه ای می باشد که به راحتی قابلیت طرح
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 63
تعمیر کردن مبل با قیمت مناسب
سلام دوستان من برای تعمیر مبل که از لحاظ قیمت مناسب باشه یکی از بستگان سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کرد و کارای و خدمات بسیار بالای داره لینک براتون قرار میدم تا در صورت نیاز تعمیر مبل بتونید ازش استفاده کنید
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 29
همه چیز درباره پایه مبل
سلام دوستان مدتی بود خرید اینترنتی انجام نداده بودم و اینکه دیگه توانم یاری نمیداد حضوری محصولات مورد نیازم رو تهیه کنم تا اینکه با کلی سرچ و به طور اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم و تونستم محصول پایه مبل را با بهترین کیفیت و کمیت تهیه کنم. و مطمئمن هستم یه روزی بدرتون میخوره
[url=http://paye-mobl.com/
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 59
تعمیرات تصصی مبل در پونک با قیمت مناسب
سلام دوستان مدتی بود تو فکر این بودیم که مبل منزل مون عوض کنیم ولی هر چی فکر کردیم دیدیم بوجمون انقد نمیرسه تا اینکه تصمیم گرفتیم تعمیرات لازم انجام بدیم بعد با اندکی سرچ در گوگل با [color=#222222][size=medium][font=Arial, sans-serif][url=https://www.google.com/maps/place/%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA+%D9%85%D8%A8%D9%84%E2%80%AD/@35.7805127,51.2807833,605m/data=!3m1!1e3!4m11!1m5!8m4!1e1!2s112847738968576474185!3m1!1e1!3m4!1s0x3f8de36ac07cdb99:0xfccaa76
نویسنده: tehran.chasb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 46
مبل هفت نفره یه سه چهاتا تک دوبل| قیمت کاور مبل در تهران
[font=Arial, sans-serif]سلام دوستان مدتی بود دیگه تصمیم گرفته بودم خریدای خود را بصورت اینترنتی انجام بدم اما میخواستم فروشگاهی باشه که مطابق با نیاز های من باشه عامیانه تر بخام بگم اینکه فروشگاه اینترنتی کاملی باشه تا اینکه فروشگاه های اینترنتی زیادی رو سرچ میکردم اما اون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو که با اون کیفیت میخواستم نبود تا اینکه یکی از دوستانم سایت فروشگاهی زیر معرفی کرد لینکش براتون قرار میدم تا در صورت
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 36
تعمیرات و قیمت مبل در تهران| نمایشگاه مبل
سلام دوستان میخاستم در مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[font=Arial, sans-serif]یه تحقیق کوچولو انجام بدم آخه موضوع پایان نامه ام در ربطه با این مطلب بود و میخاستم یه مقاله کوچیک کنفرانس بدم ولی متاسفانه هر چی تو نت سرچ میکردم اطلاعات کاملی در این زمینه پیدا نمیکردم تا یکی از همکلاسیام که خودش از یک سایت مرجع و مفید استفاده کرده بود بهم معرفی کرد لینکش براتونقرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.[
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 19
تعمیرات انواع مبل | تعمیرات تخصصی مبل در تهران
سلام دوستان باید چند روز دیگه در مورد یه موضوع مهمی که در رابطه با موضوع  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بود یه گزارش کار بصورت کنفرانسی ارائه میدادم و من چون هیچ اطلاع دقیقی در این باره نداشتم تصمیم به سرچ کردن در سایت های مختلف کردم تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 24
تعمیرات مبل
سلام دوستان داشتم در مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و عوامل تاثیرگذار بر آن را مورد نقد و بررسی قرار میدادم تا اینکه خیلی اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشی
   و اطلاعاتی خوبه در این باره دارد.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 34
قیمت کاور مبل لمسه
سلام دوستان داشتم یه عملیات کوچکی رو تو یه سیستم و پیاده سازی میکردم تا اینکه یه سری اطلاعات  پایه مربوط  به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تونستم رو طرحم پیاده سازی کنم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتوید بهش دسترسی داشته باشید
.