شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1048
مایکروسافت روی کامپیوتر شخصی ماژولار کار می‌کند
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


به نظر می‌رسد تولید محصولات ماژولار که امکان سفارشی‌سازی سخت‌افزاری را برای کاربران فراهم می‌کند، با استقبال خوبی روبرو شده است. گفته می‌شود مایکروسافت نیز روی کامپیوتر شخصی ماژولار کار می‌کند.
شاید مهمترین محصول ماژولار را باید گوشی‌هوشمند گوگل بدانیم که تحت عنوان پروژه‌ی آرا (Project Ara) شناخته می‌شود. حالا به نظر می‌رسد کمپانی‌های دیگری چون مایکروسافت به تولید یک محصول ماژولار علاقمند شده‌اند. امروز خبری
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1390
فیسبوک با خرید کمپانی یک ایرانی درصدد تولید گوشی های هوشمند ماژول
[align=justify]اخیرا فیسبوک یک کمپانی جدید را به لیست‌های خرید خود اضافه کرده است. براساس اطلاعات ارائه شده بزرگ‌ترین شبکه‌ی اجتماعی جهان، کمپانی Nascent را به مالکیت یک ایرانی، تصاحب کرده است. این کمپانی در سال ۲۰۱۴ در کالیفرنیای آمریکا تاسیس شده و هدف آن تولید گجت‌های الکترونیک ماژولار است. از جمله‌ی محصولات این کمپانی می‌توان به دوربین‌ها و مینی کامپیوترهایی اشاره کرد که با استفاده از فرآیند پرینت سه بعدی تولید می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی‌ محصولات تولید شده توسط این کمپانی ماژولار بودن است، بطوری
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1272
ال جی در جی 6 طراحی ماژولار را کنار می‌گذارد
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

براساس گزارش ETNews پس از تجربه‌ی فروش نه چندان بالا برای جی ۵، ال‌جی نسل بعدی پرچمدار خود را با کنار گذاشتن طراحی ماژولار راهی بازار می‌کند. ال‌جی با بهره‌گیری از طراحی ماژولار و ارائه‌ی ماژول‌های جداگانه برای گوشی هوشمندش، امید زیادی به فروش بالای جی ۵ داشت، حال آنکه این گوشی نتوانست آنچنان که باید موفق باشد.
 
[align=justify]ETNews براساس اطلاعات ارائه شده توسط یکی از منابع