شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: bahram - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1387
رانندگان اسنپ و تپسی از پرداخت مالیات معاف شدند
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد رانندگانی که مشغول فعالیت در شرکت‌های اسنپ و تپسی هستند؛ در صورت دارا بودن تنها یک خودرو، از پرداخت مالیات معاف خواهند بود.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

سید کامل تقوی نژاد، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، با بیان اینکه بر اساس بندهای قانونی مربوط به مالیات بر درآمد مشاغل، تمامی شرکت‌ها و صاحبان مشاغل، فارغ از نحوه ارائه خدمت و عرضه کالای خود اعم از دنیای واقعی یا
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1110
سودجویی جدید در بازار موبایل، ثبت مالیات فروش کالا به نام خریدار!
برخی فروشندگان بازار تلفن همراه ایران می گویند سودجویانی که در پی افشای تخلف های ارزی اخیر، با دریافت کارت ملی از خریداران گوشی های خود را حتی با قیمت کمتر عرضه می کردند، مالیات مربوط به صدور صورتحساب فروش کالا و خدمات را به نام مشتریان خود ثبت کرده اند.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]تلاش دولت برای افزایش شفافیت اقتصادی به عنوان یکی از بندهای منشور حقوق شهروندی، از زمان اعلام جزییات بودجه 1397 و انتشار جزییات دریا
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 896
مالیات بر ارزش افزوده و نحوه ثبت‌نام و ارسال اظهارنامه
 مالیات بر ارزش افزوده یکی از روش‌های دریافت مالیات از اشخاص و شرکت‌ها است که پرداخت آن برای بسیاری از کالاها و خدمات، الزامی است. مالیات بر ارزش افزوده یک مالیات غیرمستقیم است که از مصرف‌کننده‌ی نهایی دریافت می‌شود.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]نظام مالیاتی کشورها از پایه‌های مختلفی مانند درآمد، ثروت و مصرف دریافت می‌شود. شیوه‌ی کسب این درآمد حکومتی به دو روش مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌شود. شیوه‌‌‌ی مستقیم به‌ص
نویسنده: masoudfn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 706
کد مالیاتی برای گرفتن درگاه پرداخت
[size=medium][font=Vazir, roboto]با توجه به اجباری شدن پذیرندگان جدید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و کارت خوان به داشتن کد مالیاتی آموزش مختصری را در مورد نحوه [url=https://rayanpay.com/%d8%af%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%da%a9%d8%af-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7%d8%aa%db%8c/][color=#107abe]دری
نویسنده: farshidzahedii - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 86
خدمات مالیاتی شرکت حساب اندیش ایرانیان
در دنیای پیچیده قوانین مالیاتی امروز، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقش حیاتی در هدایت و مدیریت امور مالیاتی شرکت‌ها و افراد ایفا می‌کنند. این خدمات، که توسط متخصصین حرفه‌ای ارائه می‌شوند، به مؤدیان کمک می‌کنند تا از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشگیری کنند و به بهترین شکل ممکن از حقوق مالیاتی خود دفاع کنند
.
[font="Times New Roman", serif]نقش خدمات مالیاتی[/font]
[font=Arial, sans-