شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: zarinnjan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1405
اهمیت مهره مار در جذب جنس مخالف
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصل، استخوانی است که مارها در محل جفت گیری رها میکنند، همان قطعه استخوانی که اصطلاحا به آن مهره مار گفته میشود و به عبارتی کلید نفوذ در دیگران میباشد.
[size=large][font=B Nazanin]اعتقاد بر این است که هر کسی که
نویسنده: sanaizadi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 707
مهره مار
[font="Times New Roman", serif]افسانه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعیت داشت!! دانشمندان پس از سالها تحقیق بر روی مهره مار به خواص و نیروی شگفت انگیز آن بر بدن انسان پی بردند. از نظر علمی ثابت شده است که اگر مهره مار را به مدت 40 روز به همراه داشته باشد به سبب تاثیر شگفت انگیز و ماورایی ای که بر متابولیسم بدن میگذارد علاوه بر زیباشدن چهره، تقویت نیروی جسمانی، ایمن شدن در برابر بیماری ها ، موجب آرامش ، افزایش اعتماد بنفس ، جذابیت ، انرژی مثبت و پیشرفت انسان خواهد شد. برای بدس
نویسنده: sanaizadi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 771
خرید مهره مار
میتوانید به هرچه میخواهید برسید! طی آزمایشاتی که بر روی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجام شده، محققان به این نتیجه رسیدند که مهره مار به دلیل شرایط خاص بوجود آمدنش دارای بی نهایت ارتعاش و انرژی مثبت می باشد. افراد زیادی تاثیر شگفت انگیز مهره مار را بر زندگی خود دیدند. اگر یک جفت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نر و ماده اصل را با خود داشته باشید دارای محبوبیت و موفقیت چشم گیری در زندگی میشوید.