شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1300
قوانین و ضوابط بخش اخبار هک و امنیت
[align=justify]ضمن اظهار تشکر از کلیه بازدیدکنندگان بخش اخبار هک و امنیت و تمامی کاربرانی که اقدام به ارسال پست های خبری می کنند؛ جهت ساماندهی وافزایش کیفیت این بخش و تشکیل آرشیو غنی از اخبار مرتبط و به تبع آن افزایش میزان رضایت کلیه کاربران و بازدیدکنندگان و تعامل با سایر رسانه های خبری قوانین و ضوابطی طبق اصول علمی روزنامه نگاری تهیه و تدوین شده و امید است با توجه به موارد ذیل بخشی پویاتر از پیش خدمت دوستان ارائه دهیم.

1- قوانین و ضوابط بخش اخبار هک و امنیت زیر مجموعه قوانین کلی انجمن است
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1362
قوانین نوشتن مطالب و ایجاد پست توسط اعضاء
با سلام خدمت کاربران و مدیران عزیز

ضمن تشکر از حضورتان و قدردانی از همکاری شما بابت درج نظرات و قرار دادن مطالب و مقالات خود برای پرمحتوا نمودن مطالب انجمن، به اطلاع میرساند برای ثبت موضوعات و مطالب در انجمن لازم است نکات زیر مورد توجه قرار گیرد:

1- مطالب و موضوعاتی که در بخش اخبار و بخش آموژشی انجمن قرار می دهید باید معتبر و دقیق باشد.
[align=justify]2- مطالب درج شده نباید با قوانین کشور ایران منافات و تضاد داشته باشد.[
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 791
قوانین و محدودیت های اپل آیدی
[align=justify]شاید با خودتون فکر کرده باشید که چه محدودیت هایی رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 برای یک Apple id وضع کرده . دوست دارید برنامه ها و بازیهایی که دانلود کردید به دوستان و خانواده خود بدید ؟ نگرانیهایی در این مورد دارید که براتون مشکلی پیش نیاد ؟

شما یک اپل آیدی دارید و یک سری برنامه رایگان یا پولی دانلود کردید ، شما میتونید این برنامه ها و بازیها رو به میزان نامحدود و به هر کسی که میخواین بدید ! ولی لازم به رعایت قوانین و محدودیت های اپل آیدی هست !

[b]کپی اپلیکیشن ها
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 677
قوانین پایه برای سرمایه گذاری در بورس
سرمایه‌گذاری در بازار سهام یکی از انواع سرمایه‌گذاری است که می‌تواند سود و ضررهای زیادی برای افراد داشته باشد. فعالیت در بازار بورس هم یکی از کسب و کارهای جذاب این روزهای بازار تجارت است. افرادی که به تازگی قصد ورود به چنین بازاری دارند، باید قواعدی پایه‌ای را رعایت کنند تا کمترین ضرر و بیشترین سود را از این بازار داشته باشند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اگر مقداری پول پس‌انداز کرده‌اید و برای مواقع ضروری نی
نویسنده: رایگان بفروش - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 219
قوانین سایت فروش رایگان sellfree.ir
[b][size=medium][font=Arial]با توجه به آنکه در این وب سایت کلیه کاربران این امکان را خواهند داشت که بتوانند کالا و خدمات خود را به فروش برسانند. خریداران در صورتی که با ارتباط مستقیم قصد خرید کالا را دارند می بایست دقت نمایند و پیش از واریز وجه از صحت کالا و خدمات و همچنین فروشنده مطلع گردند. در صورتی که خرید به صورت آنلاین صورت بگیرد وجه در حساب وب سایت باقی می ماند تا خریدار اطلاع دهد که کالا و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نموده است و پس از تایید دریافت کالا و خدمات از طرف خریدار وجه به حساب
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 351
قوانین جرایم رایانه ای نیازمند اصلاح است
دادستان کل کشور بر ضرورت بازنگری و اصلاح قوانین مربوط به اینترنت و حوزه سایبری تاکید کرد و گفت: راه ارتکاب جرایم رایانه ای و فضای مجازی باید مسدود شود. حجت الاسلام و المسلمین منتظری صبح امروز در حاشیه بازدید از دادسرای جرایم یارانه ای با اشاره به گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و فضای مجازی عنوان کرد: با توجه به گسترش روزانه اینترنت و فضای مجازی شاهد افزایش جرایمی در حوزه سایبری هستیم که بعضا در قانون جرایم رایانه ای احصا نشده است.
[align=justify]منتظری با اشاره کمبود ن
نویسنده: kimiya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 288
افزایش قوانین حمایت از معلولان و اقلیت ها و حذف کاربران بی ادب در توییتر
توئیتر یک بار دیگر در به روز رسانی جدید خود تلاش کرد  ضمن احترام به حقوق کاربران، درس عبرتی جدی به بی ادب ها بدهد. این پلت فرم رسانه های اجتماعی، دستورالعمل های خود را برای محتویاتی که علیه افراد معلول منتشر می شوند توسعه داده است .
[align=justify]به بیانی دقیق تر توییتر فرم گزارش خود را برای محتویاتی  که افراد دارای معلولیت را هدف قرار می دهند، به روز کرد. توییتراعلام کرد : این بخشی از قوانین ما است که به طور مستقیم به محافظت از شخصیت افراد کمک می کند. از جمله افرادی که
نویسنده: kara - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 124
قوانین ثبت شرکت کشت و صنعت زعفران
برای ثبت شرکت کشت زعفران باید قوانینی را رعایت کنید که ممکن است به آن آشنایی نداشته باشید. این قوانین بسته به قالب شرکت فرق می کند. اینکه شرکت شما از نوع سهامی خاص باشد و یا مسئولیت محدود به طور مستقیم بر روی قوانینی که باید رعایت کنید تاثیر گذار است. به طور مثال اگر شرکت از نوع سهامی خاص باشد شرایط به این صورت است:
شرکت شما باید دست کم 3 نفر عضو داشته باشد. همین طور 2 بازرس باید وجود داشته باشند که عضو شرکت نباشند. سرمایه اولیه شما 100 هزار تومان باید باشد که 35 درصد آن را نقدا باید بپردازید.
نویسنده: fekre - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 145
قوانین مطالبات طلبکاران پس از صدور حکم ورشکستگی چیست؟
بعد از صادر شدن حکم ورشکستگی، طلبکاران مکلفند در مدتی که به موجب اخطار مدیر تصفیه معین شده، اسناد طلب خود یا رونوشت برابر اصل آن را به انضمام فهرستی که تمام مطالبات آن ها را معین می نماید به دفتردار محکمه تسلیم کنند. تشخیص [color=#000000][size=medium]مطالبات طلبکاران در 
نویسنده: limotorsh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 58
پیروی از قوانین در طراحی سایت
پیروی از قوانین در طراحی سایت


پیروی از قوانین در طراحی سایت 
[url=http://www.sitecod