شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: sara67 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 589
رفتارهایی که مردم با توجه به آن‌ها در مورد شما قضاوت می‌کنند
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

تحقیقات نشان می‌دهند که مردم برای قضاوت در مورد شخصیت یک فرد به ۸ رفتار او بیشتر توجه می‌کنند. پس بهتر است که شما هم از این رفتارها آگاهی داشته باشید.

مغز  انسان به‌قدری پیچیده است که نمی‌توان آن را به‌راحتی قضاوت کرد. همه‌ی ما در زندگی خود افراد جدیدی ملاقات می‌کنیم و رفتار آن‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم. شاید فکر کنید قضاوت‌های افراد به مکالماتی که بین آن‌ها ردوبدل می‌شود بستگی دارد؛ درصورتی‌که تحقیقا
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 156
بررسی تاثیر لهجه افراد روی قضاوت ذهنی آنها از یکدیگر
این روزها، اسپانیایی زبان‌ها در میان اهالی میامی جایگاه‌های مهمی را کسب کرده‌اند. با این‌حال، همچنان به‌دلیل لهجه‌ی خود مورد قضاوت قرار می‌گیرند و شهروندان سطح پایینی به‌شمار می‌آیند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

به گفته‌ی یک پژوهش جدید، مردم میامی گویشوران اسپانیایی‌ را به‌دلیل بیانشان مورد قضاوت قرار می‌دهند. میامی، بزرگ‌ترین منطقه‌ی لاتین‌زبان در ایالات متحده و دارای بیشترین تعداد گویشور اسپانیایی‌ است. این پژوهش در دانشگاه بین‌المل