شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 450
چگونه ظرفیت آلبوم google photos را افزایش دهیم؟
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

عموما اپلیکیشن google photos اجازه آپلود بیش از ۲۰۰۰ تصویر در یک آلبوم نمی‌دهد، اما با روشی که در اینجا ارائه‌ می‌دهیم، می توانید بیش از ۳۰۰۰ تصویر در یک آلبوم آپلود کنید.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از ایجاد یک آلبوم عکس و اضافه کردن تصاویر خود به آن، پس از مدتی نیاز به اضافه کردن تصاویر بیشتری به آلبوم مورد نظر داشته باشید. به‌عنوان مثال، آلبومی که از آن برای نگهداری و آرشیو تصاویر خا
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 450
امکان ساخت کلیپ‌ های ویدیویی در گوگل فوتوز برای روز ولنتاین
گوگل برای روز ولنتاین برنامه جالبی دارد؛ این شرکت امکان ساخت کلیپ‌ های ویدیویی در گوگل فوتوز (Google Photos) را برای روز ولنتاین ایجاد کرده که با این قابلیت می‌توان تصاویری ویدیویی دلخواه خود را ساخته و ارسال کنید.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اخیرا برنامه گوگل فوتوز به‌صورت خودکار در روزهای خاص سال، کلیپ‌هایی را به‌صورت پیش‌فرض برای کاربران ارائه می‌کرد. اما تا الان در این برنامه قادر نبودیم که بتوانیم کلیپ‌های وی
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 453
فعال شدن هوش مصنوعی گوگل لنز با آپدیت جدید گوگل فوتوز در اندروید
ویژگی گوگل لنز (Google Lens) در ابتدا فقط برای گوشی‌های پیکسل شرکت گوگل منتشر شده بود، اما هم اکنون برای تمام گوشی‌های اندرویدی در دسترس است.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]در آخرین به‌روز‌رسانی منتشر شده برای گوگل فوتوز (Google Photos) در پلی استور، قابلیت گوگل لنز را از گوشی‌های پیکسل به تمام گوشی‌های اندرویدی می آورد.
گوگل لنز (Google Lens) از هوش مصنوعی در الگوریتم‌های شناخت بصری خو
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 407
پایان فعالیت شبکه اجتماعی گوگل پلاس
شبکه اجتماعی گوگل پلاس به پایان فعالیت خود رسیده است و از ۱۳ فروردین 98 ( 2  آوریل 2019 ) حسابهای کاربری حذف شده و بطور کامل تعطیل می شود.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


مهر ماه سال 97 گوگل اعلام کرد به دلیل وجود برخی آسیب پذیری‌ها قصد دارد تعطیلی گوگل پلاس (Google Plus) را چهار ماه جلو بیاندازد. به همین دلیل روز گذشته گوگل برنامه ریزی خود برای تعطیلی گوگل پلاس را به صورت رسمی ارائه کرد.

[align=