شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 3083
تلفن همراهتان را به دستگاه فشار سنج تبدیل کنید
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برای اطلاع از میزان فشار خون خود دیگر نیازی به استفاده از دستگاه فشار سنج نیست، می توانید با استفاده از این نرم افزار پزشکی Acc. Blood Pressure(BP)Monitor گوشی هوشمند خود را به یک فشار سنج دقیق تبدیل کنید.

[size=small]یکی از بیماری های رایج در جامعه و به ویژه در کشور ما فشار خون است، حتما این را هم می دانید که برای محاسبه میزان فشار خون از دستگاه فشار سنج استفاده می کنند، که دارای دو نوع دستی و اتوماتیک است،
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 341
انواع پمپ های تقویت کننده فشار آب
پمپ های آب در اندازه های مختلف می باشند و حجم مخازن متفاوتی دارند، بنابراین لازم است که متناسب برای نیازهای شما انتخاب شوند.
[color=#222222][font=tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]پمپ تقویت کننده فشار آب در دو نوع، [url=http://pumpsab.ir/%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D9%82%DB%8C-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8
نویسنده: Honar23jaleb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 128
روشهای استفاده از آب کرفس برای لاغری، فشار خون، دیابت، قوای جنسی و سم زدایی
در این مطلب با کمک ۴ مجله معتبر پزشکی دنیا، جدیدترین روش استفاده از آب کرفس برای لاغری موثر و…دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: pumpoo - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 60
راههای افزایش فشار آب ساختمان
راههای افزایش فشار آب ساختمان چیست؟ یکی از چالش‌هایی که اغلب ساکنین ساختمان‌های چند طبقه با آن مواجه هستند، کاهش فشار آب در ساعات اوج مصرف است. افت فشار آب می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.
[align=justify][color=#444444][size=small][font=IranYekan] به عنوان مثال ممکن است به دلیل قدیمی بودن بیش از حد سیستم لوله کشی ساختمان، رسوبات تجمع یافته در لوله‌ها باعث کاهش فشار آب شده باشد. راهکارهای زیادی برای رفع این چالش وجود دارد که یکی ا
نویسنده: pumpoo - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 284
علت بالا نرفتن فشار پمپ آب چیست؟
پمپ‌های آب خانگی برای تقویت و افزایش فشار آب در ساختمان‌های پر جمعیت مورد استفاده قرار می‌گیرند تا ساکنین ساختمان با مشکل کمبود آب و یا افت فشار در ساعات پیک مصرف مواجه نشوند.
اما گاهی به دلایل مختلفی، این پمپ‌های آب خود نیز دچار کاهش فشار می‌شوند. در این مقاله می‌خواهیم علل افت فشار پمپ‌های آب و راه‌های رفع این مشکل را بررسی کنیم.
[align=just
نویسنده: pumpoo - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 147
دلایل افت فشار در پکیج به خاطر چیست؟
موارد و دلایل گوناگونی را می‌توان برای افت فشار آب در پکیج و رادیاتور مورد بررسی قرار داد که از جمله این موارد می‌توان به خرابی در منبع آب، افت فشار آب ورودی به ساختمان، باز بودن شیر پرکن، نشتی در لوله‌ها و… اشاره کرد. در ادامه به صورت جزئی در رابطه با دلایل اصلی افت فشار آب در رادیاتور و پکیج خواهیم پرداخت.
خرابی در منبع آب
[align=just