شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 934
12 دلیل برای ترویج دادن فرهنگ کارآفرینی
[align=justify] آیا از کار کردن  در زیر دست کسی خسته شده اید؟
آیا می خواهید  به آرزوهایی که همیشه دوستشان داشتید برسید؟
آیا می خواهید خودتان رییس خودتان باشید؟
[size=medium][font=B Y
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 528
فرهنگ لغات گوگل
[align=justify]گوگل شرکت بسیار بزرگی با بیش از 40 هزار کارمند است، اما فرهنگ لغات خاص خودش را ایجاد کرده است که همه گوگلی‌ها با آن صحبت می‌کنند. برای هر کسی خارج از شرکت گوگل این زبان ممکن است عجیب و نامفهوم باشد، اما گوگل لهجه و گویش خودش را دارد.

با این اوصاف است که مجله بیزینس اینسایدر به تازگی به بررسی بعضی از رایج‌ترین و جالب‌ترین بخش‌های این فرهنگ لغات پرداخته است که آن را در اینجا می‌خوانیم.

Plex: دفتر مرکزی شرکت گوگل در مانتین ویو در کالیفرنیا Googleplex خوانده می‌شود. این کلمه در
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 431
تابلو روان و تاثیر آن بر روی فرهنگ
سلام به همه دوستان
امیدوارم که خوب باشید.داشتم در مورد تغییرات در کسب و کار ها مطلب می خواندم به مطالب جالبی رسیدم ، هزینه تبلیغات بسیار کاهش پیدا کرده و به صورتی که ب صورت هدفمند می توان مخاطبان بسیاری را تحت تاثیر قرار داد.در ادامه یکی از این ابزارها را برای شما معرفی می کنم. امیدوارم که لذت ببرید.
قسمت‌های ساخته شده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، مجموعه‌ای از دیودهای نورانی می باشند که در یک صفحه به گونه ای ماتریسی قرا
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 474
چگونه فرهنگ صحیح خوابیدن را وارد شرکت کنیم
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اغلب رهبران کسب‌و‌کار قادرند کارهای خود را بدون نیاز به خواب کافی انجام دهند؛ اما نباید انتظار چنین رفتاری از کارمندان خود داشته باشند.
کارمندان یک شرکت زمانی که احساس کنند تمام برنامه‌های زندگی‌شان توسط ساعات کاری اداره می‌شود، دچار فرسودگی می‌شوند. چه عواملی دست به دست هم می‌دهند تا کارمند چنین احساسی داشته باشد؟ طبق معمول همه چیز از بالا آغاز می‌شود. اگر شما به‌عنوان یک رهبر انتظار داشته باشید کارمندانتان