شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 632
عادت هاي خوب امنيتي
يك سري عادت هاي خوب در زمينه امنيت اطلاعات كامپيوتري وجود دارند كه اگر رعايت شوند به ميزان قابل توجهي احتمال از بين رفتن  يا دسترسي ديگران به اطلاعات موجود در كامپيوتر را كاهش مي دهند.
[align=justify]
چگونه مي توان دسترسي ديگران به كامپيوتر خود را محدود كرد؟
[size=small]شما مي توانيد دسترسي افراد مختلف از جمله خانواده، همكار، هم اتاقي و ... را به كامپيوتر خود محدود كنيد و مشخص كنيد چه كساني به چه اطلاعاتي دست
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 716
عادت افراد قدرتمند در هنگام صحبت کردن
[align=justify]بارها در زندگی روزمره افرادی را دیده‌ایم که فقط به دلیل عدم توانمندی در استفاده از لغات و کلمات و مهارت‌های ارتباطی مناسب، موقعیت‌های خوب کاری یا اجتماعی را از دست داده‌اند. در ادامه به این نکته می‌پردازیم که افراد قدرتمند معمولا چه نکاتی را در هنگام سخنوری رعایت می‌کنند. اگر  عبارت «کلام تو عصای معجزه‌گر توست، سرشار از سحر و اقتدار» را باور دارید، با ادامه‌ی این مقاله همراه شوید.

قدرت زیادی در کلام افراد نهفته است. کلام شما نیات درونتان را بخوبی روشن می‌کند و باعث پیوند بین ش
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 768
این ۱۵ عادت را در فرستادن ایمیل‌ ترک کنید
[align=justify]هر روز وقتی به اینترنت متصل می‌شویم، با هجوم ایمیل‌هایی روبه‌رو هستیم که طبعاً نویسندگان همه‌ی آن‌ها دقت کافی را در انتخاب محتوا و ارسال آن به اشخاص مناسب نداشته‌اند. چه کار باید کنیم که جزو این افراد بی‌دقت نباشیم و دوستان و همکاران‌مان را کلافه نکنیم؟ لازم نیست حتماً متن‌های زیبا یا تمیز و مرتب آماده کنیم. کنار گذاشتن بعضی عادت‌های مرسوم در نامه‌نگاری اینترنتی می‌تواند به‌اندازه‌ی کافی مفید باشد.
در ادامه این  ۱۵ مورد از این عادت‌ها را بشناسید.

[b][color=#800080]«ضروری» نامی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 853
۷ عادت مخرب که شما را از کسب درآمد بیشتر باز می دارند
[align=justify]همه انسان ها مادی گرا نیستند، اما شاید بتوان با هر کسی به این تفاهم رسید که کسب درآمد بیشتر چیز بدی نیست. تعیین بودجه ای محدود، کاستن از هزینه ها، و پس انداز بیشتر می توانند در به حداکثر رساندن رشد شخصی شما از لحاظ مالی تأثیر زیادی داشته باشند، اما همه ی این استراتژی ها در برابر یک متغیر بزرگ زندگی رنگ می بازند؛ و آن چیزی نیست جز «میزان درآمد». در شرایط برابر، کسب درآمد بیشتر زندگی هر کسی را آسان تر خواهد کرد.
اغلب افراد این را می دانند، اما بسیاری چند اصل اساسی در این رابطه را ن
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 763
۲۱ عادت در برنامه روزانه مدیران موفق
مدیران موفق برای رسیدن به خواسته‌های خود قوانینی دارند. این قوانین شامل عادت‌های ساده روزانه هم می‌شود. ۲۱ مدیر موفق از کارهای ساده‌ای که با انجامشان به موفقیت رسیده‌اند را برای شما بازگو می‌کنند.

[align=justify]اکثر مدیران موفق، حرفه خود را هدایت می‌کنند و زندگی برای آن‌ها آسان می‌شود، آن‌ها به کار یا تجارت ‌خود مجال در دست گرفتن رندگیشان را نمی‌دهند. آن‌ها صبح زود از خواب برمی‌خیزند، به سلامت خود اهمیت می‌دهند، در مورد پول خود هوشمندانه عمل می‌کنند. آن‌ها قدرخواب خوب
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 617
عادت های اشتباهی که شغل شما را به خطر می‌اندازد
[align=justify]برخی افراد در محیط‌های کاری عاداتی دارند که می‌تواند ظاهر آنها را در این محیط‌ها خراب کند و حتی موقعیت شغلی‌شان را به خطر بیندازد. عاداتی مانند شلخته بودن، انجام ندادن وظایف، دیر رسیدن به محل کار از جمله عاداتی است که می‌تواند شغل شما را به خطر بیندازد. در این مطلب تعدادی از این عادت‌ها را معرفی می‌کنیم.

در فرآیند پیدا کردن شغل، موردی که افراد باید توجه زیادی به آن داشته باشند، حفظ آداب و رعایت برخی اصول رفتاری است. برخی اوقات، رفتار و عادت‌های افراد می‌تواند موقعیت شغلی آنها ر
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1417
این عادت 5 دقیقه ای ممکن است زندگی شما را متحول کند
[align=justify]زندگی شما 10% مربوط به تصمیم هایی است که برای داشتن عادات تان میگیرید و 90% مربوط به همان عادت هایی است که زندگی شما را می سازند. در جهان امروز، نداشتن تمرکز و فراموش کردن اولویت­ های کاری به امری رایج و عادی تبدیل شده است. انگار عادت داریم که همیشه سرمان شلوغ باشد و یک عالمه کار متفرقه به غیر از کار اصلی ما وجود داشته باشد که نتوانیم تمرکز کافی داشته باشیم.
هر روز با سیل عظیمی از مشغله ­ها مواجه هستیم که ما را احاطه کرده و موجب عدم تمرکز ما برای انجام کارهایمان میشوند. کاهش متغی
نویسنده: sara67 - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1083
عادت هایی که پول بیشتری برای شما به ارمغان می آورند
هارو اکر (Harv Eker) نویسنده ی کتاب «اسرار ذهن میلیونر ها» می گوید: با آموزش می توانید گلف باز، هنرمند و یا سوار کار حرفه ای شوید. برای پولدار شدن نیز باید آموزش ببینید.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اگر می خواهید نحوه ی پولدار شدن را بیاموزید لازم است 9 عادتی که در زیر آمده را وارد سبک زندگی تان کنید:

با افرادی ارتباط برقرار کنید که تحسین شان می کنید
[align=j
نویسنده: sahar.hamdi30 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 902
ناسایی فکر و عادت در پرخوری
ناسایی فکر و عادت در پرخوری
[align=justify][color=#333333][size=x-small][font=PTahoma, Tahoma][size=large][font=B Nazanin]چاقی بیماری است از دسته رفتار های اعتیاد گونه که به مانند هر بیماری اعتیادی دیگری  دارای دو خاصیت وسوسه پذیری و بهانه جویی  جهت انجام عادت همیشگی ( پرخوری ) استوار می باشد بعبارت دیگر غذا و غذا خوردن در افراد مبتلا به چاقی جایگزین مواد اعتیاد آور گشته و ا