شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: sadegh001 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 701
دنبال کردن عادات افراد ثروتمند، ثروتمندتان نمی‌کند
مطالعه‌ی مقالاتی در مورد عادات و کارهای روزانه‌ی افراد موفق و ثروتمند، جذاب و هیجان انگیز است. اما رعایت عادات افراد موفق نمی‌تواند وسیله‌ای کافی برای موفقیت باشد و افراد باید روش زندگی، کسب و کار و روند پیشرفت خود را به صورت مستقل پایه‌ریزی کنند.
[align=justify]حتما شما هم تا‌کنون با مقالات مختلف در مورد عادات روزانه‌ی افراد موفق و ثروتمند مواجه شده‌اید و در اکثر اوقات نیز از خواندن آنها لذت برده‌اید. اما نکته‌ی اصلی که اکثرا افراد از آن غافل می‌شوند، این است که این مق
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 352
عادات مکالمه که افراد موفق تمرین می‌کنند
داشتن مکالمه‌ای موفق در زندگی روزمره و مسائل کاری دغدغه‌ی بسیاری از افراد است، ایجاد عادتهای صحیح می‌تواند  گام بزرگی برای داشتن مکالمه‌ی موفق باشد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

چگونه می‌توانیم مکالمه‌ی بهتری داشته باشیم؟
به یاد داشته باشید که هنر خوب شنیدن به اندازه‌ی هنر صحبت کردن اهمیت دارد. جن چین، رئیس مؤسسه‌ی علوم پزشکی لیاسون، در وب‌سایت کورا بیان کرده است:

اولین نکته برای داشتن مکالمه‌ی خوب ایجاد این احساس در دیگران
نویسنده: n_pan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 43
تغییر عادات بد در کودکان
سلام دوستان شماا می تونید با خوندن مقاله دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به راحتی این عادات رو با چند تا تکنیک ساده تغییر بدید