شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 780
با پسوند mobi. بیشتر آشنا شویم
[align=justify]امروزه تعداد تلفن ‌های همراه در سرتاسر جهان از تعداد تلویزیون ‌ها و کامپیوترهای شخصی بیشتر شده است (تقریبا چهار برابر) و براساس تحقیقات به ‌عمل آمده توسط شرکت ارتباطات سیار mobinet , بیش از نیمی از گوشی ‌های تلفن ‌همراه که اکثرا دارای امکانات کامل دسترسی به شبکه اینترنت هستند , کمتر از یک سال عمر دارند.

آنچه باعث موفقیت بیشتر نام دامنه .mobi شده میزان دسترسی بالاتر به محتوای موردنیاز است.

در این حال بازار‌هایی که محصولات خطوط ارتباطی ثابت (سیمی) ارایه می ‌دادند با کمبود سرو
نویسنده: ms.khassi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 843
چگونه از سلامت Ram مطلع شویم
رم کامپیوتر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر دچار مشکل شود علائمی چون کندی سیستم و یا صفحه آبی مرگ را در پی دارد. بهتر است چند وقت یکبار رم های خود را تست کنید تا از سلامت آنها مطمئن شوید.

در قسمت جستجوی منوی استارت عبارت memory را جستجو کنید، و بر روی Windows Memory Diagnostic کلیک کنید.

در پنجره ی باز شده بر روی Restart now and check for problems  کلیک کنید.

[align=center][img]http://romaak.ir/up/do.php?img=
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 3417
چگونه متوجه شویم که کامپیوتر ما کنترل و جاسوسی می شود
[align=justify][color=#333333]اگر احساس می‌کنید که کامپیوترتان مانیتور می‌شود، با چند ترفند ساده می‌توانید مطمئن شوید که واقعا کامپیوترتان مانیتور می‌شود یا خیر.  اول از همه، مانیتور کردن کامپیوتر یعنی اینکه آنها می‌توانند تمام کارهایی که با کامپیوترتان انجام می‌دهید را در آن لحظه مشاهد کنند. کارهای اولیه‌ای که باید انجام دهید از این قرار است، سایتهای porn را مسدود کنید، فایلهای ضمیمه را حذف کنید، اسپم‌ها را قبل از اینکه به inbox تان منتقل شوند مسدود کنید و غیره. که البته اینها در جهت حذف مانیتو
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 521
چگونه از آنفالو شدن در اینستاگرام مطلع شویم
آنفالو شدن در اینستاگرام هیچ نشانه خاصی ندارد و برای اطلاع از آن فقط باید دست به دامن ابزارها شد. در ادامه چند ابزار آنفالویاب اینستاگرام را معرفی می‌کنیم.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

علاقه به ارتباط بیشتر با افراد در شبکه‌های اجتماعی و به تبع آن به دست آوردن لایک و کامنت بیشتر، در تمامی کاربران ثابت است. پیش نیاز این امر داشتن دنبال‌کنندگان (فالوورها) بیشتر است. اما برای بالا باقی ماندن آمار مربوط به لایک و کامنت، باید
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 296
چگونه متوجه شویم کسی در واتساپ ما را بلاک کرده است؟
[align=justify]آیا تاکنون با یکی از مخاطبان تان در واتساپ اوقات بدی داشته اید؟ آیا آن ها کاملا شما را نادیده می گیرند؟ شاید شما را بلاک (مسدود) کرده اند و شما فقط با فرستادن پیام هایی که حتی به مقصد نمی رسند وقت خود را تلف می کنید. با توجه به سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران در واتساپ، شما هیچ وقت در جریان این که کسی شما را مسدود کرده است قرار نخواهید گرفت. خودتان باید جست و جوهایی انجام دهید تا حقیقت را بفهمید (شاید حقیقتی تلخ).
در این پست ۵ نشان مبنی بر بلاک شدنتان خواهیم گفت. اگرچه دلایل دیگ