شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1694
انواع قهوه و شناخت بهترین نوع آن
با عرض سلام و روز به خیر
همه ما هروز برای خرید قهوه به مغازه قهوه فروشی میریم اما کمتر کسی متوجه فرق بین انواع قهوه میشه این پست رو میزارم تا برای خرید قهوه اطلاعات اولیه مناسب و خوبی  داشته باشید و به راحتی قهوه خوب را از قهوه نامرغوب تشخیص دهید.

خوردن صبحانه از جمله مسائلی است که همه روزه پزشکان و متخصصان تغذیه درباره ی آن صحبت می کنند، صبحانه در هر جایی از دنیا فرهنگ مخصوص به خود را می طلبد، برخی صبحانه خود را به خوردن قهوه و کیک خلاصه کرده و در برخی دیگر از نقاط دنیا خوردن چای شیرین و نا
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 707
شناخت و معرفی کارکرد دیسک
تعريف ديسک Sadدر معناي خاص) ديسک تشکيل شده از تعدادي صفحات گردان حول يک محور ، که مجهز به ديسک گردان و کنترلر ديسک است که امکان خواندن و نوشتن اطلاعات را به ما مي دهد. 
صفحات ديسک معمولاً در هر دو رويه ي آن مغناطيسي شده است.ديسک هم مانند هر رسانه ي ديگري ، داراي کنترلر مخصوص دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به خود مي باشد ، که به يک کنترلر تعدادي درايور متصل مي شود.


انواع ديسک ها
1.بر اساس جنس آنها: 
سختSadچرا به آنها سخت مي گويند؟)چون جنس صفحات آلياژي از آلومينيوم است.(مثل:Hard
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1064
شناخت انواع مختلف لوگو و دسته بندی آنها
[align=justify]لوگوها انواع بسیار متنوعی دارن و وقتی قراره که یه ارگان یا یه شرکت جدید تاسیس بشه مطمئنا یکی از بایدها “طراحی لوگو و آرم” برای اونجاست. طراحی یک لوگو خوب میتونه خیلی خوب اسم برند رو تو ذهن مشتری ها جا بندازه تا همیشه اون رو بخاطر داشته باشن. عوامل خیلی زیادی هستن که موقع طراحی لوگو باید رعایت کنید. به عنوان مثال:
  • لوگو وقتی رو محصول بخوره چه شکلی خواهد بود.
  • در تبلیغات و مارکتینگ چطور دیده می شود.
  • چطور بقیه محصولات را به هم ربط می د
نویسنده: rezast - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 361
شناخت رنگ های سرد و گرم در لباس
امروزه هر کسی در زندگی دغدغه های زیادی دارد که یکی از آنها انتخاب رنگ لباس است. لباسی که آیا با فرم و پوست صورت شان همخوانی دارد تا جذاب تر به نظر برسد. اولین کاری که باید یاد گرفت، این است که بدانیم چه رنگ هایی گرم و چه رنگ هایی سرد هستند، چون با شناخت رنگ ها می توانید یک انتخاب خوب داشته باشید.
[align=justify][color=#32353c][size=small][font=IRANSans]بسیاری از افراد رنگ لباس های خود را بر اساس علاقه ی شخصی خود انتخاب می کنند، اما
نویسنده: aidal - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 408
شناخت مخاطب هدف در بازاریابی و نقش آن در تبلیغات و فروش
[font="Josefin Sans", ism]مخاطب هدف چیست؟[/font]
[font="Josefin Sans", isl]گروه خاصی از مشتریان که به احتمال زیاد خواهان کالا یا خدمات شما هستند و به این ترتیب آگهی های شما را خواهند دید به عنوان مخاطب هدف شناخته می شوند. در زبان ساده، مشتریان اصلی شما، مخاطب هدف شما محسوب می شود.[/font]
[align=justify][color=#333333][size=small][font="Josefin Sans", isl]بنابر تحقیقات انجام شده، به طور سا
نویسنده: manaattari - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 190
آیا دوستی‌های قبل از ازدواج برای شناخت بیشتر یکدیگر اشکال دارد؟
[font="Arial", sans-serif] [/font]
[font="Arial", sans-serif]دوستی‌های پیش از ازدواج، افزون بر مشکلاتی که برای دختر و پسر ایجاد می‌کند و سبب اختلال در نظام زندگی آنان می‌شود، اشکالات دیگری را نیز دارد[/font]:
[font="Arial", sans-serif]۱[/font]) [font="Arial", sans-serif]خطرهایی را به‌ویژه برای دختر پدید می‌آورد. با توجه به اینکه دو جوان، سرشار از عواطفند و در اوج غرایز جنسی قرار دارند (به گونه‌ای که وقتی کنار هم قرار می‌گیرند، فعل و انفعالات هورمونی در وجودشان شکل می‌گیرد و کشش فراوانی در آن‌ه