شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: sahar.hamdi30 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 716
انواع شرکتهای ثبتی
بر طبق قوانین اداره ثبت شرکتها,شرکتهای قابل ثبت به انواع زیر دسته بندی می شوند:

  1. شرکت سهامی عام
  2. شرکت سهامی خاص
  3. شرکت با مسئولیت محدود
  4. شرکت تضامنی
  5. شرکت مختلط غیرسهامی
  6. شرکت مختلط سهامی
  7. شرکت نسبی
  8. شرکت تعاونی

[align=justify]به طور کلی می توان این گونه بیان نمود که اشخاص حقیقی با توجه به نوع فعالیتی که دارند اقدام به ثبت شرکت می کنند به طوری که هر کدام از این شرکتها با توجه به میزان سرمایه و حوزه مورد
نویسنده: sahar.hamdi30 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 358
انواع شرکتهای ثبتی
یکی از امور مهم در حال حاضر ثبت شرکت است به عبارتی دیگر اشخاص برای انجام امور اداری و کلیه فعالیتهای اقتصادی و
تجاری بایستی شرکت ثبت نمایند از همین رو برای ثبت شرکت به اداره ثبت شرکتها مراجعه می کنند در این اداره کلیه امور قانونی ثبت شرکت طی می شود و بعد از طی شدن مراحل ثبت شرکت ,شرکت شما به ثبت می رسد و زمانی که شرکت به ثبت برسد بایستی شناسه شرکت نیز به عنوان یک شماره شناسایی و ثبتی  برای شرکت دریافت شود به عبارتی دیگر در صورتی که شرکتی ,شماره ثبتی نداشته باشد به صورت قانونی به ثبت نرسیده است.
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 546
شرکتهای سیسکو و اپل بیمه سایبری ارائه می‌کنند
سیسکو و اپل در کنفرانس Cisco Live 2017  اعلام کردند که با مشارکت یکدیگر بیمه سایبری ارائه می‌کنند

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

سیسکو در بیانیه‌ای که به تازگی منتشر کرده از اعلام آمادگی خود برای بهبود فضای سایبری خبر داده است. این شرکت در نظر دارد با همکاری شرکت اپل رویکرد تازه‌ای را به منظور بهبود امنیت فضای مجازی به مرحله اجرا در آورد. رویکردی که در آن به دنبال بیمه کردن فضای سایبری است و اپل بخشی از این حرکت خواهد بود.

سیسک
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 164
چگونه در برابر قیمت پایین شرکتهای رقیب برنده شویم؟
تصور کنید رقیب جدیدی در بازار پیدا شده است که محصولی با کیفیت مشابه برند شما را با قیمت کمتری به مشتری‌ها عرضه می‌کند. در چنین شرایطی چگونه می‌توان در بازار رقابت دوام آورد؟

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

همان‌طور که می‌دانید عرضه‌ی محصولاتی با کیفیت مشابه و قیمت پایین‌تر یکی از راه‌های رقابت میان برندها است. گاهی‌اوقات پیشنهادات سایر برندها به اندازه‌ای وسوسه‌کننده است که حتی وفادارترین مشتری‌های برند نیز نمی‌توانند در برابر آن مقاومت ک
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 262
چرا ادغام شرکتهای کوالکام و برودکام به نفع کاربران گوشی‌های هوشمند نخواهد بود
برودکام از چندی پیش درصدد آن است که کوالکام، غول تراشه‌سازی آمریکایی را به تصاحب خود درآورد. اما چرا ادغام این دو شرکت بزرگ فناوری به نفع کاربران گوشی‌های هوشمند نخواهد بود؟

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پیشنهاد تصاحب ۱۲۱ میلیارد دلاری کوالکام توسط برودکام، بزرگ‌ترین معامله‌ی تاریخ فناوری خواهد بود و دو غول بزرگ این عرصه را که زمینه‌ی فعالیتشان ساخت تراشه‌های کوچک و پیچیده‌ی موجود در گجت‌ها و ابزارهای ارتباطی ما است، در یک