شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1596
جایزه یک میلیون دلاری شرکت هواپیمایی آمریکایی به هکرها برای کشف ح
شرکت هواپیمایی آمریکایی یونایتدایرلاین به هکرها و متخصصان امنیتی پیشنهاد کرده برای یافتن حفره های امنیتی در سایت، برنامه های همراه و پرتال های آنلاین این شرکت تلاش کنند تا جایزه نقدی بگیرند.
[align=justify]به گزارش فارس به نقل از وایرد، چند هفته قبل یک محق امنیتی در حساب توییتر خود از نقص امنیتی خدمات وای – فای و شبکه تفریحی یونایتدایرلاین خبر داد که باعث شده بود امنیت مسافران برخی مدل های هواپیماهای ایرباس و بوینگ این شرکت به خطر بیفتد.[/
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1782
دوره MBA چیست و چگونه می توانیم در آن شرکت کنیم؟
[align=justify]در دوره MBA ، دروسی مانند شناخت فضای تولید و کسب کار ، بازاریابی، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، ارتباط با مشتری، روش های نوین تبلیغات، مدیریت منابع مالی، سرمایه گذاری، مدیریت فروش و خدمات پس از فروش، نگرش سیستمی، مدیریت پروژه و ... تدریس می شود.

[align=center]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
][url=http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C][/url]
[url=http:
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1036
کارت زرد رگولاتوری به ایرانسل و سه شرکت PAP
[align=justify] کارت زرد رگولاتوری به ایرانسل و سه شرکت PAP


نظارت‌های انجام شده سه اپراتور PAP شامل صباگستر ندا، ‌های وب و شاتل به دلیل عدم تناسب میزان پهنای باند با تعداد مشترکان و اپراتور وایمکس ایرانسل به دلیل عدم نصب سامانه سنجش کیفیت اینترنت، اخطار توقف فروش دریافت کرده‌اند.
 
به گزارش تلنا، تخلفات شرکت‌های ارایه دهنده خدمات اینترنتی از جمله موضوعاتی است که در سال‌های گذشته بارها به عنوان یکی از دغدغه‌های کاربران و خبرنگاران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مورد پیگیری قرار گر
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 936
بامزه ترین عنوان شغلی در شرکت گوگل
شاهد شگفتی های زیادی در شرکت گوگل بوده ایم و این بار هم شگفتی در عنوان شغلی پیش آمده است. عنوان شغلی مهندس شرکت گوگل در ابتدا یک طنز به نظر می رسد اما این یک عنوان  شغلی واقعی است.

یکی از مهندسین شرکت گوگل در کارت ویزیت خود عنوان " همکار خوب و بانشاط" را به خود اختصاص داده است که شبیه هیچ یک از عنوان های شغلی که تا کنون شنیده ایم مانند : مدیر،بازاریاب و... نیست.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

این عنوان شغلی عجیب به چاد
نویسنده: learn_marketing - پاسخ‌ها: 6 - بازدید‌ها: 1704
بازاریابی شرکت به شرکت...
بازاریابی شرکت به شرکت یا B2B

{بازاریابی شرکت به شرکت،بخش اول}

کاوشی بر راهبرد بازاریابی B2B
مفهوم بازاریابی شرکت به شرکت چیست؟
آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که شرکت Fortune 500چگونه برای افزون بر 1000 کارمند خود کامپیوتر های جدید تهیه و تدارک می بیند؟ آنها هرگز برای سفارشی با این حجم، به سادگی مدیر دفتر خود را برای یک خرید مناسب راهی نمی کنند؛ با این حال این چنین معاملاتی برای موفقیت شرکت futureدر کسب و کار خود، حیاتی هستند.
بازاریابی شرکت به شرکت (یا بازاریابی B2B، که مع
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1311
چگونه بهترین نام برند (نام تجاری) را برای محصول، خدمت و شرکت انتخاب
[align=justify]معمولا از سوی مدیران یک سازمان زمان زیادی صرف طراحی، تولید و کنترل کیفی یک محصول تا پیش از عرضه آن به بازار می‌گردد، اما عرضه تحت چه نامی ؟ اینجاست داستان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آغاز می‌شود و به دنبال پاسخ به این سوال خواهیم بود که : چگونه بهترین نام برند (نام تجاری) را برای محصول، خدمت و شرکت انتخاب نماییم ؟

انتخاب نام برند (اسم تجاری) بخشی از وظایف [url=http://forum.romaak.ir/forumdisplay.php?fid=29][b]
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1264
قرارداد ایران با شرکت بزرگ خدمات آی پی ایتالیا برای ترانزیت ترافیک اینترنت به ایران
[align=justify]سفر رئیس‌جمهور به اروپا و کشور ایتالیا، دستاورد ارزشمندی برای حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران داشته است. ایران در این سفر تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری با یک شرکت تراز اول جهان در زمینه‌ی خدمات آی پی امضا کرده است.

سفر آقای روحانی به ایتالیا برای اینترنت ایران هم یک دستاورد داشته است و آن تفاهم جدیدی با یک شرکت درجه اول جهان در زمینه خدمات آی‌پی است. این تفاهم‌نامه که امروز با شرکت Sparkle به امضا رسیده باعث بهبود قابل توجهی در ترانزیت ترافیک اینترنت ایران خواهد شد که به کیف
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 6 - بازدید‌ها: 2149
شرکت Orange فرانسه سهام همراه اول یا مخابرات را می‌خرد
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

سخنگوی شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که اپراتور Orange فرانسه برای خرید سهام همراه اول یا مخابرات پیشنهاداتی ارائه داده است. وی اعلام کرد که هنوز این خرید جدی نشده است. 
[align=justify]به گفته داود زارعیان، سخنگوی شرکت مخابرات ایران، اپراتور موبایل Orange فرانسه در زمان تحریم برای سرمایه‌گذاری در شرکت مخابرات و همراه اول ابراز تمایل کرده بود و حالا در شرایط پساتحریم‌ نیز قصد حضور پررنگ‌تر در خاورمیانه ر
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 10 - بازدید‌ها: 3160
نمایندگی اپل در ایران به کدامیک از این سه شرکت می‌رسد؟
[align=justify]نمایندگی اپل در ایران به کدامیک از این سه شرکت می‌رسد؟

اعلام نام مدعیان مذاکره با اپل

نمایندگی اپل در ایران این روزها بیش از گذشته داغ شده است. بنا به اعلام رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی، سه شرکت ایرانی مدعی مذاکره با اپل شده‌اند. برای اطلاع از نام این سه شرکت مدعی نمایندگی اپل در ایران و وضعیت این ادعا همراه ما باشید.

بعد از ۲۳ تیرماه که برجام به امضای وزاری خارجه ایران و ۱+۵  رسید، بسیاری از فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به فکر دریافت نمایندگی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1528
شرکت Iyzco ترکیه،شبکه بانکی ایران به را به شبکه‌ جهانی متصل می کند
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پس از برچیده شدن تحریم‌های بین‌المللی، بسیاری از کمپانی‌های شناخته‌ی شده جهان برای ورود به بازار بکر ایران، رقابت می‌کنند. براساس اطلاعات ارائه شده حال یک استارت‌آپ ترکیه‌ای که مقر آن در شهر استانبول واقع شده، قراردادی را با تجارت الکترونیک پارسیان به امضا رسانده که از طریق آن ۲۳۰ میلیون کارت بانکی موجود در ایران به شبکه‌ی مالی جهان متصل خواهند شد.
[align=justify]
براساس اطلاعات ارائه شده، یک استارت آ