شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 796
کشف بدافزار شبیه استاکس نت برای اختلال در سیستم های صنعتی
محققان بدافزاری را یافته‌اند که برای دستکاری سیستم‌های کنترلی و نظارتی با قابلیت جمع آوری اطلاعات توسعه یافته است. هدف اصلی این بدافزار که کارکردی شبیه به استاکس‌نت دارد، ایجاد اختلال در سیستم‌های صنعتی است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

دانشمندان بدافزاری با کارکردی شبیه به استاکس‌نت کشف کرده‌‌اند که هدف آن ایجاد اختلال و سرقت اطلاعات از سیستم‌های صنعتی است که وظایفی نظارتی و جمع‌آوری اطلاعات را بر عهده دارند.
همانطور که اشاره کردیم
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 959
اپلیکیشن شبیه ساز میانبر لمسی آیفون برای اندروید
اپلیکیشن Easy Touch شبیه ساز میانبر لمسی آیفون برای اندروید

[align=justify]Easy Touch اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که یک میانبر شناور از امور اصلی در موبایل را همیشه و همه جا در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کاربران گوشی‌های آیفون ابزاری با عنوان Assistive touch در اختیار داشتند که در آن به میانبرهای مهم و پرکاربردی مانند کلید روشن/خاموش کردن وای‌فای، مکان‌یابی و ... دسترسی داشتند. اگر از کاربران گوشی‌های اندروید هستید و تا به امروز جویای راهی برای دسترس
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1167
معرفی 5 بازی شبیه کانتر برای اندروید و آی او اس
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بازی کانتر استرایک را حقیقتا باید تنها بازی تیراندازی اول شخصی دانست که هرگز کهنه نمی‌شود؛ تفاوتی ندارد با گذر زمان چه بازی‌های گرافیکی پا به عرصه وجود می‌گذارند، چرا که هرگز هیچ چیزی جای کانتر استرایک را برای گیمرها نمی‌گیرد. این بازی در سال 1999 به عنوان یک نسخه تغییر یافته از بازی هف لایف (Half-Life) عرضه شد و از آن زمان تاکنون چنان در فرهنگ بازی‌ های کامپیوتری ریشه کرده که بازی‌ های بسیار زیادی با ا
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1171
طراحی جدید وبسایت لینکداین آن را شبیه به فیسبوک می کند
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اکثر کاربرانی که به طور حرفه‌ای در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و مشاغل و رزومه‌ی خود را به صورت آنلاین نگهداری می‌کنند، مطمئنا برای یک بار هم که شده از شبکه‌ی اجتماعی لینکداین (LinkedIn) بهره برده‌اند. این شبکه که دارای محیطی تخصصی است و افراد با مشاغل خود در آن شرکت می‌کنند، به تازگی طراحی جدیدی را به خود می‌بیند که آن را بیشتر به فرم طراحی فیسبوک (Facebook) نزدیک کرده است.

[al
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 829
آموزش و شبیه سازی عمل جراحی در موبایل
Touch Surgery اپلیکیشنی تخصصی برای اندروید و آی‌او‌اس است که امکان شبیه‌سازی دقیق و حرفه‌ای جراحی‌ را برای کاربران و دانشجویان پزشکی مهیا می‌کند.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

آیا به دنبال راهی برای تمرین جراحی‌های پزشکی هستید؟
[align=justify]Touch Surgery یک اپلیکیشن جالب برای اندروید و آی‌او‌اس است که استفاده از آن می‌تواند برای دانشجویان رشته‌ی پزشکی و ب
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 300
آیا جهانی که در آن زندگی می کنیم، یک دنیای شبیه سازی شده کامپیوتری است؟
[align=justify]شاید دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم، واقعی نباشد و ما تنها بخشی از یک دنیای شبیه‌سازی شده رایانه‌ای باشیم. شاید ما تنها وسیله‌ای در دستان یک تمدن هوشمند فرازمینی هستیم. ویدیوی جدید کانال معروف یوتیوب Kurzgesagt - In a Nutshell، با در کنار هم قرار دادن برخی سوالات و فرضیات چنین پرسشی را مطرح کرده است، اما آیا واقعا چنین چیزی امکان‌پذیر و ما چیزی از آن نمی‌دانیم؟

جهان ممکن است به اندازه‌ی کافی بزرگ و ستارگانی بی‌شمار داشته باشد، اما این به تنهایی ملاک واقعی بودن جهان ما نیست، شاید