شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1695
شایعات تازه در مورد آیفون 7
[align=justify]مدل جدید آیفون که iPhone 6S یا iPhone 7 نام خواهد داشت از ضخامت 7.1 میلیمتری برخوردار خواهد بود که در مقایسه با مدل قبلی با ضخامت 6.9 میلیمتری اندکی ضخیم تر شده است..

به نقل از نتورک ورلد، استفاده از فناوری Force Touch هم در آیفون جدید قطعی شده تا با فشار انگشت برروی گوشی با شدت و ضعف متفاوت بتوان فرامین مختلفی را اجرا کرد. این خدمات قبلا بر روی ساعت اپل و رایانه MacBook Pro ارائه شده بود.

برخی منابع از احتمال افزایش وزن گوشی آیفون خبر می دهند، اما این مساله هنوز از سوی مناب
نویسنده: مینا - پاسخ‌ها: 9 - بازدید‌ها: 4468
قطع و وصلی های تلگرام و شایعات موجود
شاید در چند روزه اخیر اخبار های ضد و نقیض در رابطه با این قطع و وصل کردن های تلگرام شنیده باشید اما جالب ترین آنها این خبر بود که توسط بی بی سی فارسی منتشر شد
 
« مدیرعامل تلگرام می‌گوید دلیل اختلال تلگرام در ایران این است که این شرکت قبول نکرده با مقامات ایران درمورد “جاسوسی” از شهروندان ایرانی همکاری کند و ابزارهای جاسوسی و ممیزی در اختیار آن‌ها بگذارد.
[align=justify]آقای داوروف گفته وزارت ارتباطات دستور دارد تلگرام را به طور نسبی مسدود کند، ۵۰
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1888
رایج‌ترین شایعات شبکه‌های اجتماعی- ساخت ابزار دروغ‌سنج فضای مجا
[align=justify]شایعه پدیده‌ای اجتماعی و روانی به معنی بیان مسائل بی‌پایه و اساس و انتشار آن‌هاست. این امر به خصوص هنگامی که این شایعات به حریم خصوصی افراد دیگر مرتبط است اهمیت و خطر بیشتری پیدا می‌کند.

رشد شایعات و اخبار دروغین در شبکه های اجتماعی
امروزه شبکه‌های اجتماعی به انتشار شایعات و اخبار دروغین تسریع بخشیده‌اند. به طوری‌ که این امر به یکی از مهم‌ترین مسائل و معضلات رایج استفاده از شبکه‌های اجتماعی در ایران و سراسر دنیا تبدیل‌ شده‌است.
تقریبا محال است کا