شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1056
ایده بدون سرمایه -بسته بندی 2عددی قند
کاغذهای کوچک رنگی تهیه کنید و دوحبه قند را درآن بسته بندی کنید.در منزل هم می شود اینکار را انجام داد.قندها به رنگهای زیبائی در قندان قرار می گیرند و برای عروسیها و جشنها و قهوه خانه ها هم به صرفه است و هم مشتری پسند. برای مراسم عزا رنگ مشکی را در نظر بگیرید.چند کیلو تهیه کنید و بازاریابی داشته باشید.سرمایه آنچنانی لازم ندارد ولی فروش غیر قابل تصور.
اگر کار گرفت می توانید از دستگاههای بسته بندی قند از یک حبه تا سه حبه استفاده کرد.

من این ایده رو تو نی نی سایت گذاشتم ولی پاک شده :-/   ولی فکر نکن
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 754
قوانین پایه برای سرمایه گذاری در بورس
سرمایه‌گذاری در بازار سهام یکی از انواع سرمایه‌گذاری است که می‌تواند سود و ضررهای زیادی برای افراد داشته باشد. فعالیت در بازار بورس هم یکی از کسب و کارهای جذاب این روزهای بازار تجارت است. افرادی که به تازگی قصد ورود به چنین بازاری دارند، باید قواعدی پایه‌ای را رعایت کنند تا کمترین ضرر و بیشترین سود را از این بازار داشته باشند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اگر مقداری پول پس‌انداز کرده‌اید و برای مواقع ضروری نی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 674
۱۰ دلیل برای سرمایه گذاری روی بازاریابی دیجیتال
 [تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
 
[align=justify]با توجه به گزارش ITU، تقریبا ۳ میلیارد نفر یا ۴۰.۴ [color=black][font=B Yekan]درصد از جمع
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 915
چرا برای شروع کارآفرینی به سرمایه نیاز ندارید؟
[align=justify]چرا برای شروع کارآفرینی به سرمایه نیاز ندارید؟ هرآنچه راجع به سرمایه شنیدید افسانه است

در اولین قدم برای کارآفرین شدن به شما توصیه می‌کنیم هرگز این افسانه را که برای شروع کار نیاز به یک سرمایه هنگفت دارید، باور نکنید. واقعیت این است که بیش از 80 درصد از کسب و کارهای جدید هرگز با یک سرمایه‌گذاری هنگفت یا یک بودجه خارق‌العاده شروع نشده است !

بنا به گفته متخصصین این عرصه، شروع کار با بودجه پایین مزیت‌هایی هم دارد و باعث می‌شود اگر دچار مشکل شدید شکست بزرگ و جبران‌ناپذیر
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 831
۱۳ هزینه اضافی که باعث هدر رفتن سرمایه شرکت و کسب و کار می‌شود
برای شروع یک کسب و کار جدید، مسائل مالی از اهمیت فوق‌العاده زیادی برخوردار هستند. با استفاده از روش‌هایی ساده‌ می‌توان هزینه‌های شرکت را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]کسب و کارهای کوچک اغلب از نظر مالی در تنگنا قرار می‌گیرند. مخصوصاً زمانی که نیاز است یک صورت‌حساب غیرمنتظره فورا پرداخت شود یا زمانی که چک مشتریان اصلی شرکت دیرتر از موعد وصول می‌شود. در این صورت برای پرداخت حقوق
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 932
استارتاپ‌ها در جذب سرمایه چه نکته‌ای را باید در نظر داشته باشند
جذب سرمایه یکی از مراحل جذاب و هیجان‌انگیز برای استارتاپ‌ها است که اگر به‌درستی صورت نگیرد، می‌تواند به قیمت از دست دادن شرکت تمام شود.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]یکی از کاربران وب‌سایت Quora اخیرا سؤالی مهم در ارتباط با جذب سرمایه توسط استارتاپ‌ها مطرح کرده است. او در پست خود در مورد نکات کمتر دیده‌شده‌ی حاصل از جذب سرمایه‌ی بسیار زیاد یا بسیار کم، پرسیده است.کوین هو، یکی از سرمایه‌
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 528
استارتاپ ها چه زمانی به افزایش سرمایه نیاز دارند
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

افزایش سرمایه مرحله‌ای است که هر استارتاپی به آن نیاز خواهد داشت. پیدا کردن زمان و مقدار مورد نیاز این افزایش سرمایه بسیار مهم است.
سیاری از کارآفرینان جوان این تصور را دارند که پس از راه‌اندازی استارتاپ و مراحل اولیه‌ی طراحی، باید به‌سرعت مبلغ زیادی برای افزایش سرمایه پیدا کنند تا محصول نهایی را تولید و آن را آزمایش کنند.
چشم‌انداز مشترک این نوع از کارآفرینان این است که مبلغی برای حقوق خود و کارمندانشان جمع
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 453
استارتاپ ها باید از چه سرمایه گذارانی پرهیز کنند
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

تأمین سرمایه یکی از مهم‌ترین مراحل شروع کسب‌وکار است و انتخاب سرمایه‌گذار نامناسب، می‌تواند یک استارتاپ را کاملا از مسیر اصلی منحرف کند.

هنگامی‌که می‌خواهید برای استارتاپ خود سرمایه‌گذاران بالقوه را جستجو کنید، احتمالا با موارد ناخوشایندی هم برخورد خواهید کرد. آن‌ها به‌راحتی برنامه‌های شما را به هم می‌ریزند و شاید هیچ‌کس به آن‌ها نگوید چقدر به شرکت‌های کوچک آسیب می‌زنند.
برعکس، ممکن است با سر
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 352
مزیتهای سرمایه گذاری در هدایای تبلیغاتی
[align=right][size=small][font=mynassim, myyekan2, arial]بسیاری از کسب و کارها نمی دانند که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#444444][size=small][font=mynassim, myyekan2, arial][b]  تا چه حد می تواند به بازاریابی برای برندتان کمک کنند و می توانند مکمل خوبی برای استراتژی بازاریابی شما باشند. هدایای تبلیغاتی هم چون خو
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 341
کلاهبرداری جذب سرمایه در قالب شرکت های صنایع دستی و فرش
[align=justify]اخیرا مشاهده شده است که در گوشه و کنار کشور، افراد کلاهبردار با عناوین مختلف و با ترفند های مختلف اقدام به جذب سرمایه افراد برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف می کنند و پس از مدتی، پس از اخذ مبالغ مختلف از تعداد کثیری از هموطنان، کلاهبرداری انجام می دهند.

مورد جدیدی که اخیرا شایع شده است، سرمایه گذاری در حوزه فرش و تابلو فرش است. به این صورت که کلاهبرداران اقدام به اخذ سپرده های هنگفت با وعده پرداخت سودهای بالا، تحت عنوان سرمایه گذاری در امر تولید فرش و تابلو فرش می کنند در