شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 876
ایده‌ هایی برای برپایی کسب و کار با ریسک پایین
اگر در رویای کارآفرینی و شروع کسب‌وکاری جدید هستید، اما از خطر کردن می‌ترسید، پیشنهاداتی برای‌ شما داریم.

آمار نشان می‌دهد که تقریبا ۵۰ درصد از کسب‌وکارهای کوچک در ۴ سال اول شکست می‌خورند. با این حال مواردی وجود دارد که این احتمال شکست را کاهش می‌دهد. اولین و مهم‌ترین مورد برای برپایی کسب‌‌وکار، نوع کاری است که انتخاب می‌کنید. اگر می‌خواهید در ابتدای راه شغل ایمن‌تری را انتخاب کنید ادامه‌ی مطلب را دنبال کنید.
[align=justify]

بعضی از مشاغل نیاز
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 547
10 راه ارتقاء سئو سایت توسط گوگل پلاس
هنوز افرادی وجود دارند که در استفاده ار گوگل پلاس برای ارتقاء رتبه سایت شک دارند. آنها معمولا به تعداد افراد کمتری که از گوگل پلاس استفاده می نمایند اشاره می نمایند. این افراد معمولا مزیت گوگل پلاس را در بهینه سازی سایت نادیده می گیرند, حتی در صورتی که هیچ یک از مشتریان شما از گوگل پلاس استفاده ننماید. فقط طراحی سایت کافی است حتما می بایست از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو ([url=http://key
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 597
۵ نکته برای کاهش ریسک تهدیدات وب مدرن
پویاسازان با ارائه این راهنما برخی اقدامات پیشگیرانه ضروری را که شما باید برای کاهش ریسک و محافظت پیش از تهدید پیاده سازی کنید، تا آنجا که ممکن است پوشش می دهد.

- نگهداری سیستم با نصب وصله ها و بروز رسانی
[color=#222222][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, san
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 602
چه استارتاپی ارزش ریسک کردن دارد؟
عوامل زیادی در موفقیت یا شکست استارتاپ‌ها دخیل هستند بنابراین بررسی توانایی‌های بالقوه به بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران کمک می‌کند دید عمیق‌تر و بازتری نسبت به کسب‌وکار نوپا پیدا کنند.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]یکی از بزرگ‌ترین نگرانی‌هایی که در مورد تمام کسب‌وکارهای نوپا وجود دارد این است که آیا می‌تواند در آینده عملکرد خوبی داشته باشد یا خیر. به همین منظور باید دید کدام معیارهای داخلی و خارجی به طور بالقوه رو
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 594
امنیت سایبری – مدل سازی ریسک و تهدیدات
مهم‌ترین بخش امنیت یک سیستم، تقویت و پیشگیری پیش از حمله است، چرا که غالباً دفاع پس از حمله نمی‌تواند چندان ثمربخش و مؤثر واقع شود.

آنچه در دنیای امنیت مهم است، توجه به «چگونگی»هاست، نه صرفاً فقط «چه کسانی»، و به زبانِ ساده‌تر، مهم‌تر این است چگونه یک سرقتِ سایبری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاق می‌افتد، نه آنکه چه کسانی آن را انجام می‌دهند.

در مدل‌سازیِ تهدید نیز تمرکزِ اصلی بر روی «چگونگی» وقوع و به نتیجه رسیدنِ حمله است. در واقع، مدل‌سازی تهدید، روشی برای بهینه‌سازی امن
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 314
کدام ارز دیجیتال برای خرید و فروش میزان ریسک بالایی ندارد؟
تتر یکی از ارزهای دیجیتال پر طرفدار است که با کاربردی متفاوت و کارا مورد معامله قرار می‌گیرد. این رمز ارز از طریق دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود. هر ارز تتر برابر با یک دلار آمریکا است؛ از همین رو به دلار دیجیتال نیز معروف می‌باشد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دلیل پایداری و ثباتی که دارد بسیار حائز اهمیت است و خرید و فروش آن نیاز به ریسک بالایی ندارد. در ابتدای ورود تتر به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، به دلیل پشتیبانی دلار از این رمز ارز، شایعاتی نظ
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 296
ریسک های فروش ترون بدون احراز هویت
این روزها برخی از افراد هستند که به دلایل شخصی و مختلفی تمایل ندارند که احراز هویت کنند و هویت خود را فاش کنند از این رو به دنبال صرافی ها و یا روش هایی هستند که بتوانند بدون احراز هویت ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری را بخرند و یا بفروشند، در این میان برخی از افراد سودجو هم ممکن است از این نیاز و خواسته ی کاربران سو استفاده کنند و با انتشار تبلیغاتی چون خرید و فروش بدون احراز هویت بخواهند توجه کاربران و سرمایه گذاران را جلب کنند،ریسک دیگری که ممکن است شما را تهدید کند این است که اگر روش [b][url=
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 264
ریسک های سرمایه گزاری در بایننس کوین
از آنجایی که این توکن همانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال، مبتنی بر اتریوم است، ممکن است افزایش رقابت و کاهش احتمالی ارزش آن در آینده را به دنبال داشته باشد.این واقعیت که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محدود به صرافی بایننس است و روند آن به اعتبار و عملکرد این صرافی بسیار وابسته است، می‌تواند یک مشکل اساسی باشد. این موضوع باعث می‌شود، بایننس کوین نتواند به تنهایی مسیر حرکت خود را مشخص کند. سیاست بازخرید بایننس می‌تواند قیمت‌ها را کاهش دهد از آنجایی که توسعه‌دهندگ