شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1291
سهم بازار ویندوزفون در سال 2020 به 0.1 درصد خواهد رسید
اگرچه شرکت IDC چشم‌انداز نسبتا خوش‌بینانه‌ای درباره ویندوز برای تبلت‌ها دارد، اما چنین دیدگاهی نسبت به ویندوزفون وجود ندارد. IDC هنوز امیدوار است که طی ۴ سال آینده بازار گوشی‌های هوشمند، رشد آهسته‌ای را تجربه کند. انتظار می‌رود بازار با توجه به نیاز به جایگزینی گوشی‌های موجود با گوشی‌های جدیدتر، بزرگ‌تر شود.

[align=justify]انتظار IDC بر آن است که بازار گوشی‌های هوشمند تا سال ۲۰۲۰ رشد آهسته‌ای را تجربه کند. این رشد، در اثر یافتن کاربران جدید در بازار گوشی‌های هوشمند اتفا
نویسنده: maral - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 568
مصرف برق در کشور به مرز هشدار رسید
[align=justify]مصرف برق در چند روز اخیر هم‌زمان با گرم‌تر شدن هوا در کشور، افزایش بی‌سابقه‌‌ای داشته به‌طوری که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رکورد زده است.

پیک مصرف برق در کشور در ۱۳ تیرماه ۱۳۹۶، در حالی به ۵۳ هزار و ۲۰۰ مگاوات رسید که در تابستان ۱۳۹۵ در اوج بار حدود ۵۲ هزار و ۵۷۰ مگاوات بود. در بسیاری از شهرهای ایران در همین روزهای اخیر رکورد پیک مصرف برق در مقایسه با سال گذشته شکسته شده و مصرف به شکل بی‌رویه‌ای بالا رفته‌ است.

هوشنگ فلاحتیان ،معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت:
[
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 462
AIM اولین پیام‌رسان دنیا به پایان راه خود رسید
با اعلام شرکت aol نرم‌افزار پیام‌رسان AIM که اولین برنامه‎ی گفتگوی اینترنتی به حساب می‌آید، بعد از دو دهه فعالیت در ۱۵ دسامبر به کار خود پایان خواهد داد.


[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]یکی از اولین برنامه‌های چت که خیلی از ما پیام دادن را با آن آموختیم دارد به پایان راه خود می‌رسد. پانزدهم دسامبر روزی است که پیام‌رسان شرکت AOL بعد از ۲۰ سال فعالیت برای همیشه خاموش می‌شود. نرم‌افزار AIM در اواخر قر
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 360
قیمت بیت کوین به ۵۰۰۰ دلار رسید
برای نخستین بار در تاریخ، قیمت پول مجازی بیت‌کوین Bitcoin طی ۲۴ ساعت، ۸ درصد افزایش یافته و مرز ۵۰۰۰ دلار را رد کرده است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بیت‌کوین که بدون شک بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین ارز رمزنگاری‌شده به حساب می‌آید، طی یک سال اخیر میلادی، قیمتش تا ۵ برابر افزایش یافته است.
حدود ۹ سال از عمر بیت‌کوین می‌گذرد؛ اما این پول دیجیتالی هنوز نتوانسته به‌طور جدی رقیبی برای ارزهای سنتی بازار باشد؛ چرا که با مقایسه
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 444
سرعت اینترنت درون پروازهای هوایی امارات به 50 مگابیت بر ثانیه رسید
[align=justify]سرعت اینترنت درون پروازهای امیراتز به 50 مگابیت بر ثانیه رسید. این تکنولوژی از سال 2020 راه اندازی می‌شود و در دسترس تمامی مسافران پروازها قرار خواهد گرفت.
اگر شرایط شما به گونه‌ای است که حتی در حال پرواز نیز نیازمند اتصال به اینترنت پرسرعت هستید، ما خبرهای خوبی برای شما داریم. امیراتز یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در دنیا است که اینترنت درون پرواز پرسرعتی را به مسافران خود ارائه می‌کند. به این منظور، آن‌ها با دو شرکت اینمار ست و تالس‌ همکاری می‌کنند. حال ظاهرا قرار است که