شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: ms.khassi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 787
آموزش رد تماس و پیامک در اندروید
گاهی اوقات برخی از مخاطب ها با تماس های تکراری و پشت سر هم باعث آزار شما می شوند ، این عمل باعث می شود شما تنها ترین راه و اضافه کردن فرد به بلک لیست در جلوی چشمان شما خود نمایی کند. در این مقاله ابزاری برای این مقصود را برای شما معرفی خواهیم کرد ، تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا با جدیدترین نسخه اپلیکیشن بلک لیست و مسدود کردن تماس ها آشنا شوید.
اپلیکیشن BlackList یکی از ابزار های بسیار کاربردی برای رد تماس و پیامک می باشد ، شما با اضافه کردن شماره های افرادی که نمیخواهید از آنها تماس داشته
نویسنده: sabtnik - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 381
موارد رد دفاتر قانونی از نظر مالیاتی
به موجب ماده 20 آیین نامه نحوه تنظیم و تحریر و نگهداری دفاتر ، در موارد ذیل دفاتر قانونی رد می شود :
[align=justify]
  • خارج شدن دفاتر ارائه شده از پلمپ به هر نحو
  • فقدان یک یا چند برگ 
  • عدم ثبت یک یا چند فعالیت مالی و پولی به شرط احراز 
  • تقدم ثبت یک یا چند معامله نسبت به تاریخ وقوع آن ها 
  • ثبت تمام یا قسمتی از یک فعالیت ( آرتیکل = موضوع ) ، در حاشیه 
  • ثبت تمام یا قسمتی از یک فعالیت بین سطور 
  • تراشیدن و پاک کردن مندرجات دفاتر به منظور سوء اس
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 317
به مشتری پیشنهادی بدهید که نتواند آن را رد کند!
[align=justify]اینکه فقط ده تا پانزده درصد بهتر یا ارزان‌تر از رقبا باشید برای پیشرفت کافی نیست. به آن‌ها پیشنهادی دهید که نتوانند رد کنند و کسب و کارتان را گسترش دهید.

اگر فیلم «پدر خوانده» را دیده باشید؛ نمی‌توانید آن قسمتی که دون ویتو کورلئونه با بازی مارلون براندو به پسرخوانده‌اش، جانی فونتانه - وقتی کارگردان از بازی دادن به او در فیلمش خودداری می‌کند - می‌گوید: «من به او پیشنهادی خواهم کرد که نتواند آن را رد کند»، فراموش کنید.
این طور به نظر می‌رسد که کسب و کار شما هم وقتی پای مشتری در
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 238
بیل گیتس پیشنهاد همکاری دونالد ترامپ را رد کرد
دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده آمریکا، به تازگی به بیل گیتس پیشنهاد همکاری داد و از او خواست تا به عنوان مشاور علمی کاخ سفید ایفای نقش کند. اما بیل گیتس خیلی سریع و بدون تعارف به این درخواست واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بیل گیتس به عنوان یکی از مغزهای برتر شناخته شده و در دنیای علم و فناوری، بسیاری او و ایده‌هایش را قبول دارند. نام‌ و آوازه‌ او به حدی است که سبب شد دونالد ترامپ، پیشنهاد مشاور علمی ر
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 472
دلایل اصلی رد شدن ویزای شینگن
در این مطلب تلاش می کنیم دلایل رایج رد شدن درخواست ویزای شینگن (Schengen visa Rejected) را مطرح نماییم، تا به افرادی که درخواست آنها رد شده است کمک کنیم دلایل آن را بیایند. همچنین افرادی که می خواهند برای درخواست ویزای شینگن اقدام کنند می توانند با مطالعه این موارد از تکرار اشتباهات جلوگیری کنند.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]قبل از هرچیز به یاد داشته باشید، اگر یک افسر کنسولی نتواند اطلاعات مورد نیا
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 153
دلایل رد شدن مقاله
در این مطلب تعدادی از دلایل رد شدن یک مقاله را بررسی خواهیم کرد. رد شدن مقاله یا همان Reject شدن، یک وضعیت ناخوشایند است، اما در نشریات علمی معمول می‌باشد. شواهد موجود نشان می‌دهد که ۶۲% مقالات چاپ شده در تاریخچه بررسی خود، حداقل سابقه یک بار رد شدن را داشته‌اند.


در طی بررسی های صورت گرفته توسط محققان، کیفیت مقاله را با توجه به دو معیار اصلی ارزیابی میکنند: توزیع مقاله در حیطه ‌های علاقمندی مجله در فیلد مورد نظر و کیفیت طراحی تحقیق .
[url=http://kanoonisi.ir/][color=#707070]چاپ مقاله تضمین