شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1060
قرار دادن خودکار کپی رایت بر روی مطالب کپی شده
[align=justify]اگه بخواین وقتی کسی مطلبی از سایت تون کپی کنه به طور خودکار لینک مطلب و نوشته ای که خودتون تعیین کردین در پایین مطلب کپی شده نشون داده بشه، آموزش زیر رو دنبال کنین:
تمام چیزی که شما نیاز دارید یک Function است، زمانی که مطلبی انتخاب یا select می شود Function موقعی که کپی کننده دکمه Ctrl+C رو بزنه با خبر شده و مچ کپی کننده رو میگیره و یک نوشته کپی رایت و آدرس صفحه کپی شده رو به ادامه متن اضافه می کنه.
خب حالا در زیر  این کد رو  میتونین مشاهده کنین . کد زیر رو مابین تگ Head قرار بدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 650
حذف کپی رایت افزونه جوم شاپینگ
برای حذف کپی رایت افزونه جومشاپینگ نیاز به ویرایش کدهای Php می باشد که با  این آموزش میتوانید به راحتی اقدام به حذف و یا جایگزین کردن کپی رایت خود با کپی رایت فعلی نمایید .

آموزش حذف کپی رایت با ویرایش دستورات پی اچ پی :

ابتدا فایل زیر را با یک ویرایشگر ( ترجیحا Notepad ++ ) باز نمایید

[align=center]*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *


دستور زیر را در این فایل جستجو نمایید (با زد
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 2767
رفع مشکل Write Protected در فرمت کردن فلش مموری و رم
[align=justify]مطمئنا براتون اتفاق افتاده که وقتی می خواین فلش مموری و رم خودتون رو فرمت کنین یا فایلی رو روی فلش مموری یا SD Card کپی کنین با پیغام "The disk is Write Protected" روبرو بشین.این ارور به این معنی هست که اجازه فرمت یا اضافه کردن اطلاعات رو به شما نمیده. فلش مموری ها و به طور کلی تمامی دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل از مکانیزمی تحت عنوان حفاظت در برابر نوشتن اطلاعات (Write Protect) استفاده می کنن. این مکانیزم در برخی مواقع مانند ویروسی شدن فلش مموری، کاهش حجم، افزایش فایل های مخرب ر