شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 823
رایانه های لنوو در خطر حمله هکرها
[align=justify]ماهر از آسیب پذیری جدیدی در لنوو خبر داد که به هکرها اجازه می دهد تا برنامه های معتبر را جایگزین نسخه های مخرب آن کنند.

آسیب پذیری جدی در رایانه های لنوو کشف شده است که می تواند تمامی محصولات این برند را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش ایتنا از مهر، مرکز ماهر از وجود آسیب پذیری جدید در رایانه های لنوو خبر داد که بنا به نظر محققان، این آسیب پذیری می تواند به هکرها اجازه دهد تا برنامه های معتبر را با نسخه های مخرب آن جایگزین کنند.

محققان امنیتی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1121
فناوری مایکروسافت به شما آموزش می‌دهد که به رایانه آموزش دهید
[align=justify] شرکت مایکروسافت از طراحی فناوری جدیدی خبر داده است که از آن به عنوان نسل آتی فناوری یادگیری ماشینی یاد می‌شود.
 
هدف مایکروسافت از ساخت فناوری جدید این است که با آن به شما آموزش دهد تا یاد بگیرید چگونه به رایانه خود آموزش دهید که بتواند به شما آموزش دهد.
 
مرکز تحقیقات مایکروسافت بنام Microsoft Research معتقد است بزرگترین مشکل در سیستم یادگیری ماشینی مربوط به بخش یادگیری آن نمی‌شود و در عوض، آموزش دادن به ماشین برای یادگیری مهم‌ترین مشکل پیش‌رو در این زمینه است.
 
ا
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 800
جرائم رایانه ای و فنون کشف آن
[align=justify]  جرائم رایانه ای و فنون کشف آن
 
در این مقاله درباره زمینه هایی بحرانی از شرارت ها در صنعت IT صحبت می شود و خواهیم گفت که در دنیای امروز متخصصان امنیت فضای مجازی چگونه با آن مبارزه می کنند.
 
شرارت هایی رایانه ای چه هستند؟


[size=small]شرارات های رایانه ای تخصص ها و علوم رایانه و آخرین دست آوردهای IT را به خدمت می گیرد تا از آنها برای جمع آوری ا
نویسنده: hamrahpc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 712
همراه رایانه
همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و سوالات رایانه ای و دیگر تکنولوژی ها ی روز به صورت شبانه روزی می باشد 909907035

hamrahpc.ir/default.aspx
hamrahpc.ir/hardware-problems.aspx
hamrahpc.ir/software-problems.aspx
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1064
آموزش ردیابی تبلت و رایانه Windows 10 گم شده تنها در چند ثانیه
امان از حواس پرتی که دنیای جدید برای ما به یادگار گذاشته!
تلفن همراه مان دستمان است ولی با همان دست به دنبال آن می گردیم! البته همیشه حواس پرتی نیست، گاهی واقعا آن را گم می کنیم یا کسی به آن دستبرد می زند… اما باید راهی باشد تا حتی وقتی گم شد بتوانیم آن ها را ردیابی کرده و پیدا کنیم.

[align=justify][b]این آموزش برای قبل از گم شدن گجت شما می باشد، اگر دستگاه شما گم شده است این آموزش به شما کمک چندانی نمی کند. بهتر است به پلیس فتا مراجعه نمایید. اما می توانید از این آم
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 821
با کشیدن انگشت، رایانه لمسی را خاموش کنید!
برای خاموش کردن کامپیوتر می توانید روی start کلیک کرده و سپس به قسمت power بروید و بعد روی Shut Down کلیک کنید، به نظرتان این کار کمی خسته کننده نیست؟ این روشی است که اکثر کاربران بلد هستند و از آن برای خاموش کردن کامپیوتر خود استفاده می کنند حالا چرا دستگاه لمسی خودتان را با با کشیدن انگشت روی آن خاموش نمی کنید.
[align=justify]تازه اینکار بیشتر سرگرم تان می کند. شما باید این قابلیت را به صورت دستی در ویندوز راه اندازی کنید. می پرسید چطور؟ در اینجا می خواهیم همین را به شم
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1006
تکنولوژی Zero Clientجایگزین مناسب و منطقی رایانه PC
[align=justify]جامعه بشری امروز علیرغم دست یابی به علوم، فنون و ابزار بسیار پیشرفته و کارآمد برای انجام امور روزمره و نیازهای خود،به دلیل کمبود منابع در جهان همواره به دنبال ابزار و روش هایی است که بتواند از منابع موجود به صورت بهینه بهره برداری کند. همانگونه که می دانید رایانه ها  از نظر سخت افزاری و سیستم عامل دارای ظرفیت ها و قابلیت هایی هستند که ما اغلب از آنها یا استفاده نمی کنیم و یا نمی توانیم از همه این امکانات استفاده مناسب و بهینه داشته باشیم از جمله این موارد عبارتند از :

الف) ظرف
نویسنده: andishgahelmosanat - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 393
معرفی وب سرویس پایش در حوزه فناوری اطلاعات
خدمتی جدید از اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر به نام "سامانه پایش". برای استفاده به وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید. 
نام کاربری: andishgah@96555 
گذر واژه: payesh96
همچنین با ارسال نظرات خود به ایمیل درج شده از تخفیفات ویژه خرید کتاب تحلیل لایه ای علت ها برخوردار شود.
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 441
چرا باید مانع دسترسی کودکان به بازی های رایانه ای شویم؟
 بسیاری از نرم افزارهای فیلتر اینترنت این قابلیت را دارند که مانع از دسترسی کودکان به بازی های رایانه ای شوند. حال این سوال مطرح می شود که، مگر این بازی ها چه مشکلی دارند؟ بچه ها باید بازی کنند، درست است؟
[align=justify]در پاسخ باید گفت البته که بازی کردن ثمرات فراوانی برای فرزندانمان دارد. بازی کردن باعث سرگرمی و افزایش آگاهی های فرزندانمان می شود، توانایی خواندن تصاویر، نمودارها و تحلیل موضوعات را بطور همزمان برای ایشان فراهم می آورد. اگر یک کودک توجه کمی به اطرافش داشته
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 336
قوانین جرایم رایانه ای نیازمند اصلاح است
دادستان کل کشور بر ضرورت بازنگری و اصلاح قوانین مربوط به اینترنت و حوزه سایبری تاکید کرد و گفت: راه ارتکاب جرایم رایانه ای و فضای مجازی باید مسدود شود. حجت الاسلام و المسلمین منتظری صبح امروز در حاشیه بازدید از دادسرای جرایم یارانه ای با اشاره به گسترش روزافزون استفاده از اینترنت و فضای مجازی عنوان کرد: با توجه به گسترش روزانه اینترنت و فضای مجازی شاهد افزایش جرایمی در حوزه سایبری هستیم که بعضا در قانون جرایم رایانه ای احصا نشده است.
[align=justify]منتظری با اشاره کمبود ن