شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 722
محبوب‌ترین راه‌های رسیدن ایرانی‌ها به اینترنت
[align=justify]براساس آمارهای ارائه‌شده در سال ۹۲ از جمعیت ۷۵ میلیونی کشور ۲۱ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۹۴۵ مشترک اینترنت در کشور وجود داشته است و تعداد کاربران اینترنت نیز ۳۶ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۷۹۵ نفر بوده است.
طی سال‌های گذشته در ایران و بسیاری از کشور‌ها ساده‌ترین و محبوب‌ترین راه برای اتصال به اینترنت استفاده از تلفن‌های همراه بوده است. با این حال آمارهای سال ۹۲ مدعی آن است که کاربران ایرانی بیش از همه از طریق ADSL (اینترنت پرسرعت خانگی) به فضای مجازی سفر کرده‌اند.

مدتی از ارائه‌ آمار‌های مر
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 742
عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام و راه‌های پیشگیری از آن
عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد، اما باید کنترل حساب کاربری را مجددا به دست گرفت. در ادامه دلایل بروز این مشکل را بررسی می‌کنیم.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، در زمان ثبت حساب کاربری جدید از کاربر یک آدرس ایمیل دریافت می‌کنند. متاسفانه کاربران به دلایلی نامعلوم این گزینه را دور زده و یک ایمیل صحیح، که همواره به آن دسترسی دارند، را وارد نمی‌کنند. دلیل اصرار شبک
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 345
اعتیاد اینترنتی و راه‌های مقابله با آن
[align=justify]  اعتیاد اینترنتی یا سوکاربری رایانه‌ای (Cyber Addict) به گستره وسیعی از مشکلات رفتاری و کنترل انگیزه استفاده از اینترنت اشاره دارد. اعتیاد اینترنتی به عنوان یک رفتار وسواسی یا آرزوی برقراری پیوند، یا شاید حتی نمودی از انتقال و بازتاب روابط، و یا رفع نیاز قلمداد می شود.  
اعتیاد با وابستگی جسمانی و روانی همراه است. بعضی از داروها نیز ممکن است با ایجاد وابستگی روانی در بیمار موجب افزایش مصرف شوند و اعتیاد بوجود آورند. فرد معتاد با دریافت مواد اعتیاد آور راضی و سرخوش می شود و با ت
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 234
راه‌های انگیزه بخشی احساسی به کارمندان
عواطف و احساسات، قوی‌ترین و مؤثرترین ابزار بهبود فعالیت‌های تیمی است و در این میان وظیفه‌ی رهبر، ارتقاء نگرش و القای الهامات مثبت به کارمندان خواهد بود.
[align=justify]آگاهی از روش‌های درست استفاده از عواطف و احساسات، کلید مهارت‌های عالی رهبری است. شما باید پیش از هر چیز، خودتان را به‌خوبی بشناسید تا بتوانید احساسات، تغییرات و نقاط قوت و ضعف افرادی را که تحت رهبری شما هستند، درک کنید. شما نمی‌توانید اعضای تیم را به سمت هدف مشخصی هدایت کنید، مگر اینکه واکنش عاطفی معنی‌داری
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 23
راه‌های خرید پرفکت‌مانی بدون کارمزد
از جمله انتقادات زیادی که به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 وارد می‌شود، میزان کارمزد بالای آن‌ها پس از هر معامله است. بنابراین بعضی از صرافی‌ها اقدام به خرید و [b][color=#000000][size=small]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/si
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 11
بررسی راه‌های تبدیل تتر به بیت‌کوین
به طور کلی ارزهای دیجیتال مانند تتر و بیت‌کوین را به دو روش می‌توان به سایر ارزها تبدیل کرد. روش اول استفاده از صرافی‌ها می‌باشد. در واقع صرافی‌های ارزهای دیجیتال که به دلیل مشاهده انبوه تقاضای مردم برای استفاده از ارزهای دیجیتال، تعدادشان مدام در حال افزایش است، با ایجاد بستری امن و مطمئن، تبدیل رمز ارزها را برای کاربران راحت کرده‌اند. از آن‌جایی که ایرانیان در تحریم به سر می‌برند امکان استفاده از صرافی‌های سراسر جهان برای[url=https://bitmehr.com/tether] تبدیل تتر به بیت‌کوین [b]در ایران
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 57
راه‌های خرید پرفکت‌مانی بدون کارمزد
از جمله انتقادات زیادی که به ارزهای دیجیتال وارد می‌شود، میزان کارمزد بالای آن‌ها پس از هر معامله است. بنابراین بعضی از صرافی‌ها اقدام به خرید و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون کارمزد برای ترکنش‌های بالای ارز دیجیتالی می‌کنند. از جمله صرافی‌هایی که داعیه امکان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون کارمزد را دارند؛ رابین‌هود، چنج، کوین‌هود و.... است. همچنین در صورتی که کاربران از طریق ووچر پرفکت‌مانی اقدام به خرید و فروش مح