شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: bahram - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 444
چگونه ذهنیت دیگران را تغییر دهیم؟
حمله کردن به باورهای دیگران با تکیه بر حقایق، هیچ موقع جواب نمی‌دهد. در عوض سعی کنید باورهای آن‌ها را به سمت نتیجه‌گیری متفاوت هدایت کنید.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در کسب‌و‌کار هم مانند زندگی، موفقیت شما ممکن است به تغییر باورهای دیگران بستگی داشته باشد. تغییر دادن ذهنیت دیگران به‌شدت سخت است و  افراد معدودی قادرند آن را به‌خوبی انجام دهند. به همین دلیل اغلب رئیس شرکت‌ها می‌گویند تنها نظر آن‌ها اهمیت دارد و هیچ تلاشی برای متقاعد کر
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 150
تفکر و ذهنیت وفور چیست؟
آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که از زمان، پول و عشق کافی برخوردار نیستید؟ چرا غالباً از پیروزی‌ها، موفقیت‌ها و دستاوردهایمان احساس رضایت نمی‌کنیم؟ چرا به‌سادگی ایمانمان را به راهی که در پیش‌گرفته‌ایم از دست می‌دهیم؟

[align=justify]بسیاری از ما با ذهنیت «اگر فقط» زندگی می‌کنیم. اگر فقط شغل رؤیایی‌ام را به دست می‌آوردم، اگر فقط حقوق بهتری داشتم، اگر فقط به تعطیلات می‌رفتم. این ذهنیت باعث می‌شود همیشه حس کنیم جایی گیر افتاده‌ایم. حس کنیم چیزهایی را که می‌خواهیم «[b]به‌ا