شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1010
چطوری در تلگرام با دوستان خود بازی کنیم
[align=justify]در نسخه‌ی 3.13 اپلیکیشن محبوب تلگرام تغییرات ریز و درشتی صورت گرفته و بهبودهایی در قسمت‌های مختلف این پیام رسان محبوب صورت گرفته است؛ ولی مهم‌ترین تغییر، معرفی قابلیت انجام بازی در تلگرام است. این قابلیت که با نام Gaming Platform در Telegram معرفی شده است، به شما اجازه میدهد در چت‌ها یا گروه‌های خود با دوستان و آشنایانتان بازی کنید!

البته فعلا فقط تعداد محدودی بازی برای آن ساخته شده است ولی مطمئنا در آینده‌ی بسیار نزدیک عناوین و بازیهای پیشرفته‌تر و جذاب‌تری ساخته خواهند شد، با
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 301
فیسبوک چگونه با پروفایل سایه، دوستان جدیدی را به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد؟
فیسبوک (Facebook) چگونه تمام کسانی که تا بحال ملاقات کرده‌اید را شناخته و به شما پیشنهاد می‌دهد؟ پروفایل‌های سایه چگونه اطلاعات مخاطبین را برملا می‌کنند؟

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

کشمیر هیل، خبرنگار ارشد دفتر پروژه‌های ویژه است که انجام تحقیقات در وب‌سایت‌های گروه رسانه Gizmodo را بر عهده دارد. او در زمینه حریم خصوصی و تکنولوژی می‌نویسد. مقاله او در رابطه با فیسبوک را در ادامه از زبان خودش می‌خوانیم:

[i]صحبت